• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja konferencji w Bieszczadach
Co myślicie o tym miejscu - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
Czy ktoś z Was organizował tam konferencje biznesowe? Jeśli tak to napiszcie proszę coś więcej na temat jakości tych spotkań. Czy wszystko było dopracowane?
Odpowiedz

To miejsce jest dobrze przygotowane pod konferencje - wiadomo że to najwyższa półka, ale sam fakt, że sala konferencyjna jest za free, robi swoje.
Z mojej firmy jechało 18 osób, wszyscy siedzieliśmy 3 dni i długo będziemy ten wyjazd wspominać. Po kilku nudnych godzinach wykładu zaczęła się zabawa.
I to było zrealizowane naprawdę super ;-)
Odpowiedz
Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Jesteś w stanie napisać coś więcej na temat standardu i wyposażenia sali? Wiesz coś o tym? Bo dla mnie właśnie kluczowe jest utrzymanie pod tym względem jakości. Będziemy mieli kilku uznanych gości.
Odpowiedz
Tak, pracownikiem. Nie znam się, ale np. nagłośnienie ok. Obraz raczej również, jak ktoś chciał wszystko widzieć to widział.
Miejsca siedzące, poczęstunek - spoko. Nie wiem co jeszcze oceniać - pytaj o konkrety.
Odpowiedz
Mają wejścia dla niepełnosprawnych? Będą u nas dwie osoby na wózkach.
Czy organizacyjnie wszystko było ok? Bez głupich kolejek, wszystko dobrze oznaczone?
Odpowiedz
Mają wejście dla niepełnosprawnych. Zresztą przy dwóch osobach nawet gdyby tego wejścia nie było, to można sobie poradzić.
Kolejek? Do czego? Nasza grupa to było 30 osób, nie było nawet z czego zorganizować porządne kolejki.
Odpowiedz
W tym roku po raz kolejny się tam wybieramy, wraz z całą firmą - za 2 tygodnie. Będzie wieczorna integracja, wszyscy mają zapewniony nocleg. Już nie mogę się doczekać - dwa poprzednie wyjazdy były znakomite. Nie mogę się doczekać ;-)
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika palon
WątkiDataOdpowiedzi
Reklama 3D na wystawie?07.08.2014, 14:2013
Ochrona danych osobowych22.11.2013, 16:520
Organizacja konferencji w Bieszczadach30.10.2013, 10:370
Dobra pożyczka17.08.2013, 13:0254
Początek na forexie07.01.2013, 13:596

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom