• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oprogramowanie do sklepu internetowego
Chciałabym się dowiedzieć, jakie znacie oprogramowania dla sklepów internetowych spełniające takie kryteria:

- integracja z allegro,
- RWD,
- intuicyjna obsługa,
Myślę, żeby skorzystać zshoper.pl bo widzę, że zbiera dobre opinie, ale może mi jeszcze coś podpowiecie.
Odpowiedz

Sky-shop. Redcart. Chyba wszystkie tego typu rozwiązania oferują takie rozwiązania. Wszystko zależy od tego jakich rozmiarów sklep planujemy. Jeśli będzie to mały sklepik, który da nam dodatkowych dochód lub chcemy przetestować swój pomysł to są to dobre rozwiązania. Z kolei jeśli zależy nam na indywidualnym projekcie lepiej zlecić takie usług np. agencji, która zajmuje się tworzeniem stron.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Jednak te dedykowane wychodzą dość drogo. Trzeba zatrudniać informatyka, wykupić domenę, hosting, w shoperze będziesz mieć to wszystko w miesięcznym abonamencie, do tego stałe wsparcie techniczne. Według mnie to wygodniejsze.
Odpowiedz
takie rozwiązania mają jeden minus, brak kontroli nad całym systemem sklepu.
Odpowiedz
A ja polecam to oprogramowanie.
Odpowiedz
Ja uważam, że warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Jeżeli znajdziemy uczciwą, dobrą i rzetelną firmę mamy pewność, że wszystko wykonane zostanie tak jak należy. Warto pomyśleć o unikalnym projekcie bo większość sklepów wygląda bardzo podobnie, a żeby zachęcić ludzi musimy stworzyć coś unikatowego. Jakby ktoś szukał firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych to mogę polecić Positive Power - moim oczekiwaniom sprostała Smile
Odpowiedz
A ile może kosztować stworzenie sklepu internetowego w takiej firmie?
Chcesz spać lepiej? Zobacz na http://spijlepiej.pl/
Odpowiedz
Wszystko zależy od tego jaki chcemy stworzyć sklep, ciężko określić dokładną kwotę bo dla każdego klienta ustalane są indywidualne kwoty. Najlepiej skontaktować się z firmą, ustalą wstępną ofertę, to nic nie kosztuje i zawsze można zrezygnować Smile
Odpowiedz
(24.06.2015, 09:06)Weronika napisał(a):  Wszystko zależy od tego jaki chcemy stworzyć sklep, ciężko określić dokładną kwotę bo dla każdego klienta ustalane są indywidualne kwoty. Najlepiej skontaktować się z firmą, ustalą wstępną ofertę, to nic nie kosztuje i zawsze można zrezygnować Smile

Niby tak ale stworzenie sklepu przez programistę do najtańszych nie należy. Sam jestem zdania,ze lepiej jest skorzystać z już darmowych skryptów. Na przykład niezła jest Presta. Stworzenie sklepu za jej pomocą nie jest takie trudne. Zerknijcie sobie tutaj: http://strefakursow.pl/kursy/cms/kurs_prestashop_-_tworzenie_i_zarzadzanie_sklepem.html  - na stronie obecnie jest kurs jak stworzyć taki sklep oraz jak nim zarządzac.
Odpowiedz
(03.04.2015, 20:33)szoppracz napisał(a):  Chciałabym się dowiedzieć, jakie znacie oprogramowania dla sklepów internetowych spełniające takie kryteria:

- integracja z allegro,
- RWD,
- intuicyjna obsługa,
Myślę, żeby skorzystać z shoper.pl bo widzę, że zbiera dobre opinie, ale może mi jeszcze coś podpowiecie.

Ja ostatnio nabylem oprogramowanie na wyprzedaży w sklepie dobiznesu.pl. Możesz sprawdzić czy interesujące Cię oprogramowanie też mają.
Odpowiedz
Ja podobnie jak @afaktyry polecam Ci Sky-Shop. Oprogramowanie ma wszystkie wymienione przez Ciebie cechy. Integracja z Allegro jest automatyczna - chociażby zamówienia spływają Ci prosto do sklepu. Proste w obsłudze i oczywiście plusem jest mocny support. Grafika RWD też darmowa i niczego sobie. Najlepiej ich przetestuj za darmo tam jest jakiś czas. Tu masz stronę: https://sky-shop.pl/ Smile
Odpowiedz
VPS... no raczej tak, ale wiele sklepów radzi sobie normalnie na kontach dzielonych. W moim przypadku doskonale się sprawdziło Hekko. Tam masz VPSa poniżej 10 zeta miesięcznie, ale tak jak pisałem - najpierw przetestuj sobie konto dzielone. Być może wystarczy.
Odpowiedz
Według mnie szczególnie na początku dobrym pomysłem jest skorzystanie z http://pasejo.pl/
Jest to całkowicie darmowa platforma e-commerce dzięki która posiada łatwe zarządzanie sprzedażą.
Odpowiedz
Najlepiej chyba skorzystać z jakiegoś CMSa (np. WordPressa), albo platformy e-commerce (Shoper, Prestashop, Pasejo itp.) - koszty są znikome, a oprogramowanie bez zarzutu. Potrzebny będzie jeszcze jakiś wydajny serwer VPS, choć na początek może być zwykły hosting współdzielony, oraz certyfikat SSL (do zabezpieczenia danych) -  jedno i drugie można wykupić na https://www.cal.pl
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika szoppracz
WątkiDataOdpowiedzi