• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie za 10 groszy opinie
co sądzicie o tym serwisie na prawdę można tam wygrać te nagrody po tak niskich cenach?
Odpowiedz

ja słyszałem różne opinie, niektórzy mówią że się da wygrać tylko trzeba poznać dobrze na czym polega ta cała licytacja, inni mówią że to to totalne nieporozumienie. Są dowody że ludzie wygrywają (zdjęcia użytkowników z wygranymi nagrodami) ale czy są na plusie?.
Ogólnie wydaje mi się że jest to wałek Smile
Odpowiedz
w sumie są różne opinie na ten temat, reklamują sie w telewizji, wiec trochę trudno uwierzyć że tego nie sprawdzili w tv
Odpowiedz
Nie polecam tego typu serwisów, być może jedna osoba na 1000 wygrywa, jeśli w ogóle, można to porównać do totka.
Odpowiedz
 Podziękowali: arekpyta
(04.06.2014, 13:45)Administrator napisał(a):  Nie polecam tego typu serwisów, być może jedna osoba na 1000 wygrywa, jeśli w ogóle, można to porównać do totka.

Jestem tego samego zdania -nie polecam.
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami. Gdy to była taka łatwa i prosta sprawa, każdy w Polsce byłby już milionerem.Smile
Odpowiedz
wydaje mi się że ten serwis to dość naciągany sposób na tanie zakupy
Odpowiedz
Osobiście nie korzystałem z czegoś takiego, ale to jest za bardzo podejrzane. Zalecałbym ostrożność... ;]
Odpowiedz
Serwis jest OK, tylko trzeba być świadomym, że to hazard w najczystszej postaci. Każdy przedmiot wygrywa tylko jedna osoba, a licytuje kilkanaście lub kilkadziesiąt. Każde podbicie kosztuje jakąś ilość kredytów, które wcale tanie nie są i reasumując możesz przedmiot kupić realnie kilkaset złotych taniej lub stracić kilkaset złotych (oby nie więcej) w nieudanej licytacji. Jak dla mnie za duże ryzyko w stosunku do możliwego zysku.
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
uważam że bardzo duże ryzyko i mało osób wygrywa pewnie, trzeba mieć tego świadomość, ale nawet kiedyś widziałem że telewizja ich reklamuje Smile ciekawe.
Odpowiedz
(17.04.2015, 09:41)arekpyta napisał(a):  uważam że bardzo duże ryzyko i mało osób wygrywa pewnie, trzeba mieć tego świadomość, ale nawet kiedyś widziałem że telewizja ich reklamuje Smile ciekawe.

Lotto też reklamują w telewizji Smile
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Pewnie w tym programie zarabiają tylko właściciele. Nie wyobrażam sobie, żeby jakoś to mogło działać.
Odpowiedz
Ten serwis ma w większości negatywne opinie, więc coś musi być nie tak.
Odpowiedz
Dziwię się ludziom którzy tracą tam pieniądze, przecież to jest jak granie w lotka albo bukmacherka. Przecież więcej stracicie niż w ogóle coś wygracie.
Odpowiedz
Już chyba bukmacher jest lepszą opcją. Wink
Odpowiedz
Szczerze mówiąc pierwszy raz wszedłem na ten serwis... na dole są zakończone aukcje -serio ktoś kupil szczoteczkę elektryczna za 5 zł i telewizor za 80 gr? gdyby to była prawda to powinienem już dawno o tym usłyszec od kolegów-kombinatorów-szukaczy takich okazji ;p
Odpowiedz
Też nie wierzę w takie cuda. Chyba że ten telewizor za 0,80 zł to egzemplarz z reklamacji po naprawie.Komu opłacałoby się robić takie interesy.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika antek
WątkiDataOdpowiedzi
Jak wyłączyć regularne oszczędzanie w mbanku?05.06.2014, 09:411
Joobler opinie05.06.2014, 09:3910
Ile kosztuje prawo jazdy na autobus?22.05.2014, 06:420
Jak wypromować sklep internetowy?15.03.2014, 19:1717
Expander opinie03.03.2014, 14:011

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom