• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Vivus.pl - opinie klientów
Zakładam wątek Vivus opinie

Czy ktoś już brał pożyczkę pozabankową w Vivus, czy korzystaliście z ich oferty i czy jesteście zadowoleni. Jakie warunki trzeba spełniać aby otrzymać pożyczkę?

Na stronie jest również napisane że pierwsza pożyczka jest za darmo, czyli ile pożyczymy tyle oddajemy np pożyczam 500zł i oddaje w terminie 500zł?

Napiszcie jakie macie z nimi doświadczenia.
Odpowiedz

Wiesz, zawsze reklama mówi jedno, a rzeczywistość jest inna. Nie musi tak być koniecznie w tym przypadku, chociaż sama nie skorzystałam bym z takiej oferty. Duzo czytałam na temat parabanków i chwilówek.
Odpowiedz
Mój znajomy brał i wszystko poszło bez problemów, spłacił wszystko w terminie, był zadowolony bo pierwszą pożyczkę dostał za darmo czyli bez odsetek, ile bierzesz pożyczki tyle samo spłacasz, chyba jedyna taka oferta pożyczek pozabankowych.
Odpowiedz
Jak najbardziej moge polecić Vivus jako firmę pożyczkową brałem tam chwilówki już nie jeden raz i nie było żadnego problemu więc polecam
Odpowiedz
(16.02.2015, 12:05)androlo napisał(a):  tak brałem super firma polecam
W Vivus brał już chyba każdy kto chciał wziąć chwilówkę. Największa kwota no i pierwsza pożyczka za darmo. Opinie o Vivusie możecie też przeczytać tutaj:
regulamin
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Aleks
WątkiDataOdpowiedzi
Import skuterów05.10.2013, 13:242
Forex literatura05.10.2013, 13:165
Monitorowanie czasu który spędzamy na przeglądanie stron w sieci03.10.2013, 21:061
Ile zarabia programista w Polsce?18.09.2013, 11:091
Ile wynosi wynagrodzenie za staż z urzędu pracy w 2013 roku?18.09.2013, 11:052

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom