• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie ToyotaBank - opinie
Czy ktoś może się podzielić opinią na temat Banku Toyoty. Ciekawi mnie czy ten bank jest powiązany tylko z nazwą samochodów czy mają wspólny kapitał. Jeśli to drugie to może się okazać za 5 lat, że Toyota zbankrutuje to i bank padnie.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz

Szczerze powiedziawszy to pierwsze słyszę o tym banku,być może mają kiepski marketing,albo po prostu są mało popularni,podłączam się pod temat,może ktoś napiszę coś ciekawego jakimi plusami charakteryzuje się ten bank i co posiada w swojej ofercie.
Odpowiedz
Ja właśnie też pierwszy raz słyszałem i dlatego pytam. Przeczytałem ich regulamin i chyba nie założę tam konta. Pobierają 2,5 zł za prowadzenie co miesiąc co w obecnych czasach jest niefajne. Wiele jest innych banków prowadzących konta za darmo.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wendaboj
WątkiDataOdpowiedzi
Suszarnia grzybów - dobry pomysł na biznes16.01.2013, 21:1917
Likwidacja monet 1 groszowych16.01.2013, 20:4912
Testy jako nabór, po co ?16.01.2013, 20:455
Program do przeszukiwania sieci10.01.2013, 18:393
Kupowanie na ebay10.01.2013, 18:353

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom