• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Strona ze zleceniami - prośba o opinie
Proszę o ocenę strony http://www.twojezlecenia.pl

Strona docelowo ma zawierac wielką ilość zleceń tak by firmy mogły wybierać co chcą zrobić i składać tam oferty. Dodatkowo jest też system rankingu podobny do tego jak np. w allegro. Im więcej dobrze wykonanych zleceń tym więcej punktów, jak ktoś zepsuje robote to będzie minus.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz

Takich stron jest bardzo dużo w tym momencie,nadal na rynku rządzi w zasadzie jedna strona.Z tego co pamiętam jakiś czas temu był realizowany dość duży projekt przy dofinansowaniu z Unii europejskiej i nie wypalił. W zasadzie nie wiem czemu,wydaje mi się że w tym momencie mamy duże zapotrzebowanie na zlecenia niektórych zadań czyli delegowanie ,nie który firmy specjalizują się tylko w jednej niszy, w końcu przecież nie można znać się na wszystkim to niewykonalne Smile .Moim skromnym zdaniem fajnie że powstają takie strony przynajmniej mamy większy wybór.
Odpowiedz
Hej Wenda myślę że to jest dobry pomysł na biznes ,pod warunkiem że podjedziesz do tego bardzo profesjonalnie zrobisz dokładnie wszelkie analizy dlaczego np inne klony podobne nie były się w stanie wybić w naszej polskiej sferze.Za granicą wygląda to już całkiem inaczej.W Polsce rynek freelancerów jest dość dynamiczny ale zarazem zawistny,przez zróżnicowanie cen oraz jakości profesjonalizmu wykonywanych usług.
Odpowiedz
Nasuwa mi się pewna myśl.Hmm znalazłem 4 dosyć duże serwisy prezentujące właśnie taki system biznesowy.
Co widać na pierwszy rzut oka, w jednym serwisie 4200 freelancerów a 14 zleceniodawców. Według mnie rynek freelancerów jeszcze nie rozwinął na dobre skrzydeł w Polsce,za kilka lat pewnie będzie to wyglądać inaczej.Po pierwsze freelancer powinni walczyć jakością usług oraz innymi formami które mogą z obrazować zleceniodawcy trafność w podejmowaniu.Walka cenami do niczego dobrego nie doprowadzi wręcz może tylko zniszczyć ten rynek wolnego strzelca.Ale to tylko moja subiektywna decyzja.
Odpowiedz
Dziękuje za opinie. Pragnę natomiast zauważyć, że ta strona nie tylko dotyczy freelancerów ale również firm. Nie ma bowiem freelancerów budowlanych czy transportowych, a takie zlecenia również będą Smile
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wendaboj
WątkiDataOdpowiedzi
Suszarnia grzybów - dobry pomysł na biznes16.01.2013, 21:1917
Likwidacja monet 1 groszowych16.01.2013, 20:4912
Testy jako nabór, po co ?16.01.2013, 20:455
Program do przeszukiwania sieci10.01.2013, 18:393
Kupowanie na ebay10.01.2013, 18:353