• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie strona fotografa - opinie
Witam,
co sądzicie o stronie mojego znajomego fotografa ? Co sądzicie o logo, bo spieramy się oboje nad tym już długi czas. Wg. mnie logo wymaga odświeżenia a on upiera się, że jest dobre.
Odpowiedz

Według mnie bardzo fajna strona firmowa,wszystko czytelne i poukładane, nawigacja na stronie nie sprawia problemu, jak dla mnie cały pomysł wraz ze sklepem jest fajny. Logo faktycznie mogło by być odświeżone,może zmiana czcionki była by wskazana.Kolorystyka ciemna, ja preferuję zdecydowanie jaśniejsze kolory.
Odpowiedz
Strona fajna choć logo faktycznie jakieś takie,mogło by być ulepszone choć przekaz czyli nazwa domeny w logo jak najbardziej jest odpowiednia,myślę że dodanie jakiegoś znaku szczególnego oraz zmiana czcionki na bardziej subtelną sprawiło by że logo uzyskało by większego blasku.
Odpowiedz
Dzięki za opinie, teraz kolega zaczął się zastanawiać nad logo. A co jest nie tak z czcionką ? Jaka byłyaby lepsza i co to znaczy "bardziej subtelna" ? Smile
Odpowiedz
Powiedz temu znajomemu, że mu parę podstron nie działa. Takie coś może skutecznie odstraszyć klientów.
dom za 200 tysięcy? - zapraszam na mój blog poświęcony budowie
Odpowiedz
jak dla mnie świetna stronka. fotografie użyte na slajderze - rewelacja - zwłaszcza ta z dwiema Paniami z kolorowymi włosami Smile logo fakt - jest koszmarne - nijak nie kojarzy się z fotografią, mało kreatywne, pospolite, niezachęcające. zdecydowanie do zmiany - poza tym OK Wink
Odpowiedz
Strona bardzo fajna, ciekawie zrobiona. Ale trochę bardziej podoba mi się ta fotografia ślubna. Nawet korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony, współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność.
Odpowiedz
Bardzo ciekawa strona.
Odpowiedz
Przy naszym weselu oraz ślubie pomagała ekipa z byczefilmy.pl świetnie wywiązali się ze swojej pracy. Film jedyny w swoim rodzaju, mają wiele świetnych innowacyjnych pomysłów które połączyli z naszymi sugestiami. Polecam współpracę z tym studio satysfakcja gwarantowana i świetna pamiątka na lata dla siebie jak i dla znajomych.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pawel
WątkiDataOdpowiedzi
Pytanie o sklep14.01.2013, 13:3311
Zatrudnić księgową czy zlecić ?14.01.2013, 13:2731
Kokos.pl14.01.2013, 07:135
Konto dla dziecka14.01.2013, 07:112
Konto dla małżeństwa14.01.2013, 07:074