• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Santander Consumer Bank - opinie
Santander jest hiszpańskim gigantem bankowym klasyfikowanym w czołówce świadomych banków. Mimo wszystko w Polsce nadal nie jest zbyt popularny. Co jest jego głównymi zaletami, a czym odstrasza?
Odpowiedz

Jeden z największych banków na świecie, w ostatnim rankingu wyprzedził nawet amerykański bank.

Bank ten powoli zdobywa swoich zwolenników, w tym mnie. Kusi ciekawymi i b. konkurencyjnymi ofertami.
Odpowiedz
Światowy bank równa się światowe zabezpieczenie, co bardzo dobrze mówi samo za siebie. Dodatkowo fakt zdobywania wielu wpływowych klientów, zapewnia temu bankowi długą żywotność, jednak wolę produkty mniejsze, równie stabilne co banki tego pokroju. W każdym razie również słyszałem tylko i wyłacznie pochlebne informacje o nim.
Odpowiedz
Jakoś chyba na Polskiej arenie nie wyróżnia się za bardzo wieloma opcjami i upustami ? Bo nie słyszałem o niczym nad wyraz dobrym z oferty.
Odpowiedz
Ja nie polecam santandera ogolnie ;/ mega odsetki chciałem kredyt wziasc jako stały klient wczesniej lukasa zaproponowali mi 5700 a jak podliczyłem do oddania 11 500 z deka przesada
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adamoo
WątkiDataOdpowiedzi
Biurokracja przy zakładaniu firmy10.09.2011, 22:0211
Kwota wolna od podatku10.09.2011, 21:549
Oszczędzanie: lokata czy konto oszczędnościowe? 10.09.2011, 21:4412
Wynajem mieszkania - procedury10.09.2011, 21:251