• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie pekao24 biznes opinie
Cześć, korzystał może ktoś z jakiegoś pakietu Pekao24 biznes? 
Interesuje mnie ten bank, możecie podzielić się opinią na temat konta biznesowego w tym banku, strona trochę taka nieintuicyjna, takie pierwsze wrażenie, a jak wygląda panel konta internetowego?
Odpowiedz

Witam,
kiedyś chciałem założyć konto, ale zniechęciły mnie opinie na innych portalach.
Z tego co ludzie piszą, konto internetowe ciągle się wiesza, są same problemy, nie idzie zrealizować transakcji.
Odpowiedz
Również słyszałem sam złe opinie. Ludzie narzekają na ciągłe zawieszanie się strony.
Aczkolwiek znajdzie się taki co chwali sobie.
Odpowiedz
No bo tak jest właśnie, strona chyba ma jakiegoś wirusa, bo nic nie idzie tam nigdy zrobić. A jak naprawde przyjdzie nam coś ważnego załatwić to musimy biec do najbliższego banku pekao i załatwiać wszystko.
Odpowiedz
Nie raz ma ostrą zawieche, że naprawde nic tam nie idzie wcisnąć. Ale to tylko czasem, zawsze nie mają tak.
Odpowiedz
Mam tam konto i nigdy nie miałem problemu, może macie zawirusowany komputer więc nie zwalajcie swojej nieumiejętności prawidłowej obsługi komputera na system bankowy.
Odpowiedz
W mojej rodzinie kilka osób ma konta w Pekao i nikt nigdy nie miał żadnych problemów, opinie, które są napisane powyżej , wyglądają jak zły marketing szeptany konkurencji lub powielanie zasłyszanych informacji z sieci. Jeśli kiedykolwiek wystąpił problem ze stroną, proszę szczegółowo opisać tutaj problem i umieścić jakieś dowody w przypadku niedziałającej usługi. Bank pekao to jeden z najbardziej popularnych tradycyjnych banków, więc konto pekao24 biznes jest w miarę dobrym rozwiązaniem, ale jeśli chcecie sobie porównać inne internetowe rachunki firmowe, to proszę sprawdzić tę stronę, gdzie w łatwy sposób porównacie wszystkie firmowe konta i dopasujecie odpowiednio rachunek bankowy do własnych wytycznych.

Polecane konta firmowe ---> http://banki.finansefakty.pl/kontafirmowe/

Porównywarka kont firmowych ---> http://banki.finansefakty.pl/kontafirmow...nie-ofert/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wisienka
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom