• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Opinie o programach podatkowych
Czy ktoś z was rozliczał PIT przez internet za pomocą jakiegoś programu? Jakie są wasze opinie na ten temat? Ja rozliczałem się za pomocą programu PIT Pro i moje opinie o PIT Pro 37są raczej dobre. program jest darmowy i jak na darmową aplikację ma wszystko co niezbędne. Denerwują jednak częste aktualizacje.
Odpowiedz

Ja wolę sam się rozliczać i nie korzystać z tego typu programów. Można z nich korzystać ale samemu też trzeba sobie wszystko sprawdzić. Takie moje zdanie.
Odpowiedz
żeby zrobić samemu to trzeba się znać. Ja jestem zwolennikiem tego typu programów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika matis
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom