• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Opinie o pracy w Tecnocasa - branża nieruchomości w Krakowie
Szukam opinii o pracy w branży nieruchomości w Krakowie, a dokładnie o wspomnianej firmie Tecnocasa, ponieważ zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Zależy mi na znalezieniu solidnego pracodawcy, a co za tym idzie stałej pracy. Proszę więc o opinie na temat pracy w tej firmie i rzeczywistych wymogów co do mojej osoby. Dziękuję za wszelkie informacje.
Odpowiedz

Praca zdecydowanie dla osób bardzo ambitnych i wymagających względem siebie. Ciężko jest powiedzieć co będą od Ciebie wymagali, bo to zależy od tego czy już pracowałaś w tej branży czy nie. Jeśli masz doświadczenie to tym lepiej dla Ciebie i z pewnością będziesz się szybko rozwijać. Jeśli zaczynasz po studiach bez doświadczenia to będą od Ciebie dużo wymagać, przeprowadzą odpowiednie szkolenia, ale nie zostawią Ciebie ze wszystkim samemu, bo można zawsze liczyć na wsparcie współpracowników.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika hania21
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom