• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Nowy mBank - opinie
Co sądzicie o nowym mBanku, macie tam konta czy korzystacie ze starego panelu, ja założyłem, ale jeszcze jakoś się nie mogę przyzwyczaić, a wy ?
Odpowiedz

również trochę mi zajęło zapoznanie z całym nowym panelem, ale teraz jestem zadowolony bo skonfigurowałem sobie wszystkie parametry oraz kategorie i przynajmniej widzę na wykresie ile wydaje na poszczególne sektory w życiu, rachunki, biznes, dom, edukacja itp łatwo później bardziej zarządzać swoimi budżetem.
Odpowiedz
mBank to całkiem dobry bank przecież Wink
Czy warto mieć konto w banku Smart http://bankowe-konta.info/konto/smart/ opinie klientów.

Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biznesowy
WątkiDataOdpowiedzi
Internet Netia 20 MB na 9 miesięcy10.10.2013, 08:081
Gdzie w Polsce żyją najlepiej? A gdzie się szybko bogacą?24.09.2013, 07:291
Które OFE wybrać17.09.2013, 16:252
Jak oszczędzać pieniądze18.08.2013, 20:5019
Fundusze inwestycyjne 2013 czy się opłaca17.08.2013, 07:594