• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Meritum Bank - opinie
Meritum Bank proponuje obecnie atrakcyjne lokaty bankowe. Co jednak sądzicie o tym stosunkowo młodym banku na polskim rynku? Warto powierzyć im swoje pieniądze?
Najlepsze lokaty - najnowsze lokaty terminowe
Lokaty - ranking lokat
Odpowiedz

Bardzo mało znany bank trzeba przyznać. Oglądam właśnie ich ofertę która nie jest zła, ale potrzeba tutaj raczej użytkowników banku, którzy powiedzą jak faktycznie w praktyce działa takowy bank w tym wypadku. Wszystko jest tutaj bowiem określone w samej mechanice i trzeba wiedzieć jak sprawuje się obsługa.
Odpowiedz
Obejrzałem sobie ich stronę internetową i nie powiem wygląda to całkiem atrakcyjnie, tyle że oddziały mają ulokowane w niezbyt atrakcyjnych lokacjach a to jest ważne dla poważnych klientów.
Odpowiedz
Dragon, ja myślę że dzisiaj oddziały nie są już tak ważne, najważniejsza jest dostępność bankomatów i wpłatomatów oraz obsługa interentowa i telefoniczna. Ludzie nie chcą już z każdą sprawą biegać do banku i stać w kolejkach - w dobrych bankach większość rzeczy ustala się przez interenet ew. telefon.
Odpowiedz
Z tymi oddziałami to zależy od danego typu klienta, bo niektórzy nie mają żadnego zaufania do internetu i życza sobie wszystko załatwiać z żywym człowiekiem, np. mój ojciec nawet nie ma nawet aktywnego internetowego konta i z każdą błahostką lata do odziału banku, dlatego dla niego jego lokalizacja to absolutny priorytet Wink
Odpowiedz
Wiesz wydaje mi się że jak ktoś chce obracać sporymi sumami, czyli jest ważnym klientem to naprawdę woli to robić w oddziale niż przez internet, gdzie jesteśmy narażeni na to że jakiś haker się włamie i zabierze nam pieniądze z konta itp. Poza tym wszelkie inwestycje/kredyty też załatwiasz w odziale banku a nie przez interenet.
Odpowiedz
Zagrożenie hakerskie ze strony bankowej jest bardzo mało prawdopodobne, oczywiście jeśli sam klient nie zrobi sobie kuku podczas nieodpowiedzialnej obsługi w takim właśnie wypadku. W każdym razie pieniędzy bez naszej wiedzy nikt nie weźmie w dobie haseł SMS.
Odpowiedz
Ja bym sie trzymal z daleka od tego banku. Przynajmniej jeszcze kilka lat.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika konta.lokaty
WątkiDataOdpowiedzi
Wzrasta oprocentowanie lokat bankowych22.09.2011, 15:404