• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie mBank opinie
Mam takie pytanie, mBank ma jakieś swoje bankomaty? Bo nie wiem czy nie zwracam na to uwagi że są czy faktycznie ich nie ma. Jeśli nie ma to czy bank potrąca nam 5 zł prowizji za wybranie pieniędzy czy czegoś takiego nie ma?
Odpowiedz

Bezpłatnie w mbanku możesz korzystać z bankomatów euronetu bzwbk cash4u i ecard chyba, że ustawisz dodatkowe usługi, które umożliwią Ci korzystanie ze wszystkich bez prowizji.
Odpowiedz
Gdyby nie ta opłata za kartę którą maja podnieść do 3 zł miesięcznie konto byłoby darmowe tak jak w Alior Sync.
Odpowiedz
Nie korzystam, aczkolwiek wydaje mi się, że Alior Sync jest zdecydowanie lepszym bankiem Smile
Odpowiedz
Mi się zawsze podobali i uważam, że warto mieć tam konto. Teraz jeszcze te nowe funkcje, które ułatwiają założenie lokaty czy konta oszczędnościowego, jakies wyliczenia wydatków, podsumowania itd. Można na przykład zobaczyć ile się zostawio w danym sklepie w 2013 roku Wink
Odpowiedz
Problem jest z ich wplatmoatami lubia czesto nawalac, a rekalmcje ciagna sie miesiacami.
Odpowiedz
Ja również korzystam od lat i jestem zadowolona.Co prawda opłaty wzrosły ale wszędzie ceny rosną więc nie ma się co dziwić.
Odpowiedz
Nie wiem jaki jest sens trzymania konta, na którym są jakieś opłaty. Mbank moim zdaniem jest w porządku. Trzeba się jedynie przyzwyczaić do interface, który jest nieczytelny dla niektórych osób.No i płacić kartą po 300 zł miesięcznie. Jeśli zapominacie o tym to przenieście się do nest banku. Nie ma tam żadnych opłat

W stosunku do mbanku wypada bardzo pozytywnie
http://www.tanie-konto.pl/porady/nest-bank-czy-mbank/

Na stronie jest porównanie
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496