• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie mBank opinie
Według mnie, na dzień dzisiejszy jest to jeden z lepszych banków internetowych. Jego oferta jest jak najbardziej na plus, jest to boweim bank mobilny, wygodny oraz co najważniejsze większość ofert można w tym wypadku załatwić za pomocą odpowiedniego internetu co jest najważniejsze przykładowo dla mnie. A wy jakie macie opinie na temat tego banku
Odpowiedz

Dobry bank, choć wielu na niego narzeka, ja dalej stoje za nim. Narzekanie jest boweim takie Polskie i takie oczywiste w swoim odpowiednim zakresie. Ogólnie rzecz biorąc bank jak najbardziej na plus, bardzo przyjazny dla klienta, daje mu się rozwijać w swoich usługach. Sam z niego korzystam i mam do niego duży sentyment.
Odpowiedz
Witajcie.

mBank był zawsze ceniony przez ludzi, z racji tego, że miał niskie opłaty.

Lecz ostatnio spotkałem komentarze, gdzie ludzie piszą, że strasznie opłaty się podniosły, co w tym prawdy?

Jeszcze inne komentarze mnie zaskoczyły DodgyAngelConfused

Cytat:1) załatwianie spraw - jesli chcesz cos zalatwisz dzwonisz na mlinię(płatną), gdzie wysłuchujesz sekretarki która opowiada przez 2 min, pożniej wbijasz kolejne cyfry swojego telekodu, wybierasz 1 jesli chcesz sie połączyć z ..., 2 jesli...i cale dojscie do połączenia sie z opratorem trwa jakieś 8min! Ale jeszcze zeby bylo warto...
Odpowiedz
Ja absolutnie się nie zgadzam z Twoją opinią , korzystam z mBanku już kilka lat i nigdy nie miałem żadnych problemów, co do infolini to jest to bardzo dobrze przemyślany system bezpieczeństwa, więc rozmowa trwa dłużej, ale to chyba jasne, chyba zależy nam na bezpieczeństwie naszych rachunków bankowych.
Odpowiedz
No masz rację.

Problem z infolinią, to nie jakiś GIGA problem, aby nie przystępować do tego mBanku.
Odpowiedz
Ale jakie załatwianie spraw?

Wielu użytkowników nie dzwoniło nigdy, bo problemów/spraw żadnych nie mają.

Wszystko działa jak należy.
Odpowiedz
Trafił się po prostu tylko jeden jakiś niezadowolony klient.
Odpowiedz
Ja mam konto w Mbanku już dobrych kilka lat i nigdy nie mialem żadnych problemów, wszystko załatwiam elektronicznie, a gdy raz ukradziono mi portfel w którym miałem kartę to zadzwonilem i od razu mi ją zablokowali, mimo że była to niedziela w nocy...
Odpowiedz
Ja co prawda nie mam konta w tym banku ale wielu moich znajomych ma i są zadowoleni. Jak dla mnie mają mało atrakcyjną ofertę dla firm, ale za to dla klientów indywidualnych to naprawdę fajny bank.
Odpowiedz
Ja korzystam z usług Mbanku od ponad 2 lat i jak do tej pory nie miałam żadnych problemów, przede wszystkim podoba mi się że wszystko mogę sobie sama ustalać przez internet, nie muszę z każdym problemem dzwonić/latać do odziału.
Odpowiedz
Ja założyłem córce w Mbanku tzw. IzzyKonto dla niepełnoletnich i bardzo sobię chwalę, córka również nigdy nie miala żadnych problemów, fakt że nie wpłacam tam jakiś wielkich kwot, ale jak była potrzeba to zawsze bez problemu dodzwoniłem się na infolinię i udzielono mi potrzebnych informacji.
Odpowiedz
Każdy bank ma swoje potknięcia małe i problemy od czasu do czasu, tego nie da się wyeliminować, ponieważ nie ma perfekcji w naszym świecie Smile W każdym razie bank jak najbardziej nowoczesny to udany bank a takim jest mBank.
Odpowiedz
mBank co prawda podniósł opłaty ale dalej jest najtańszym kontem w internecie (wszystkie najważniejsze usługi free)
Odpowiedz
Jak dla mnie mBank to dobry bank z dobrą ofertą dla każdego. Byłem młodszy miałem tam konta, moim koledzy teraz tam mają. Ja obecnie prowadzę małą firmę więc mBank troszkę dla mnie nie mógł się dostosować i musiałem przejść do Pekao. Ale tak normalnie to bank jest bardzo dobry.
Odpowiedz
Bardzo dobry bank Internetowy. Ma chyba najlepszą ofertę ze wszystkich banków jeśli chodzi o konta typu młodzież, student.
Odpowiedz
Do mBanku nie mam żadnych zarzutów, jest dostosowany do moich potrzeb, jedynie czasami problemy są gdy trzeba wpłacić gotówkę ale na szczęście mam również konto w Pekao SA więc robię darmowe przelewy z niego do Mbank Smile

Jestem zadowolona z usług mBanku od kilku lat, choć teraz zastanawiam się także nad założeniem konta w Alior.

Jedyne zastrzeżenie to korzystając z infolinii obiecali raz zadzwonić w mojej sprawie na drugi dzień i nie zadzwonili. Minus za to.

Reszta jak na razie w porządku.
Odpowiedz
Na mbank mało kto narzeka. Chyba, że ktoś pożyczał i musi oddać ;p Za to na Alior bank strasznie się narzeka. Na liczne wpadki Alior Sync również. Jeszcze socjologicznie połączyło się z Amber Gold -te same kolory, podobne produkty, podobne reklamy. mBank mało na reklamy wydaje i udostępnia dość tanie kredyty, sam mam kredyt hipoteczny od nich i nigdy nie narzekałem.
Odpowiedz
Ja mam konto osobiste i jest OK. Przede wszystkim bardzo dobra obsługa online.
Odpowiedz
Większość ich produktów na Ocenbank jest pozytywna - Mam u nich już konto osobiste od ponad 10 lat. Nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Sprawy załatwiam przez internet lub telefon, bez wychodzenia z domu. Nie wyobrażam sobie teraz korzystania z oferty banku stacjonarnie.
Odpowiedz
mBank, chyba najlepszy bank dla szarego, poczciwego człowieka Wink Największy plus to zero opłat. Często jak porównuje oferty do innych graczy na naszym lokalnym rynku i widzę opłaty rzędu kilku złotych za samo posiadanie konta to brak mi słów. Nie dość, że obracają moją gotówka,a to każą płacić... Wracając jednak do oferty mBanku. Jest prosta i funkcjonalna, jak na bank internetowy, wszystko praktycznie da się załatwić online. Nie mają swoich oddziałów, ale w sumie po co ? Nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja abym musiał z takiego skorzystać. Obsługa online jest wystarczająca. Czasami mają też ciekawe promocje lokat, z dość wysokim oprocentowaniem. Polecam.
Odpowiedz
Ja mam konto osobiste i oszczędnościowe w mBanku i jestem zadowolona ze świadczonych przez nich usług. Opłaty się podniosły dla tych którzy nie dokonują żadnych transakcji w miesiącu. Ja osobiście żadnej podwyżki nie odczułam i wciąż płacę 0 zł za wszystkoSmile
Odpowiedz
A ja powiem w taki sposób : jeżeli chodzi o system i prowadzenie konta jak najbardziej polecam natomiast trosze problemów sprawiło mi tam fakt zmiany hasła do logowania po trzykrotnym złym wpisaniu zanim coś załatwiłem troszkę to trwało, ale tak jest ok
Odpowiedz
Trwa właśnie promocja,dzięki której możemy założyć e-konto wraz z usługą msaver.
Dzięki czemu uzyskujemy 50 zł w prezencie.
Odpowiedz
Osobiście korzystałam kiedyś z usług tego banku,przy okazji brania sporego kredytu,obsługa była miła,rzeczowa,konkretnie odpowiadali na moje pytania,nie miałam żadnych problemów,a wszelkie sprawy mogłam załatwiąć przez internet.polecam.
Odpowiedz
Mbank to dalej bardzo dobry bank, który daje nam możliwość utrzymywania konta za darmo, pomijając dwa złote które musi zapłacić jeśli nie zrobimy płatności kartą na kwotę 100zł, ale czy jest to trudne Smile zrobić jeden raz zakupy w sklepie, osobiście mogłbym wydać kartą 10 razy więcej, więc, co mnie tylko czasami wkurza to dość specyficzny marketing przez telefon oferujący inne usługi, jak będę chciał to sam sobie aktywuje.
Odpowiedz
(10.04.2013, 08:56)AdamM napisał(a):  Mbank to dalej bardzo dobry bank, który daje nam możliwość utrzymywania konta za darmo, pomijając dwa złote które musi zapłacić jeśli nie zrobimy płatności kartą na kwotę 100zł, ale czy jest to trudne Smile zrobić jeden raz zakupy w sklepie, osobiście mogłbym wydać kartą 10 razy więcej, więc, co mnie tylko czasami wkurza to dość specyficzny marketing przez telefon oferujący inne usługi, jak będę chciał to sam sobie aktywuje.

W sumie masz rację, ale mnie np. wkurza ta opłata 2 zł, to nie jest dużo, ale kurcze, kartę to ja używam do wypłacania gotówki z bankomatu, nie lubię nią płacić, bo nie czuję wtedy, że w ogóle wydaję pieniądze Tongue Denerwuje mnie też zmuszanie ludzi do korzystania z kodów sms-owych, ja jednak wolę tradycyjne papierowe, ale i tak jak mi się obecne kody skończą to przejdę na sms, bo za nową listę kodów muszę płacić jakoś 10 zł Undecided
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496