• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Lokaty opinie, komentarze, dyskusja, zbiór lokat itp.
LOKATY FINANSEFAKTY.PL

Co myślicie o zbiorze lokat z powyższego linka?

Która z firm oferuje dobrą lokatę? A która nie najlepszą?

Lokata BANK POCZTOWY to na rynku nowość? Czy ja za późno ją zauważyłem?
Odpowiedz

Bank pocztowy już któryś rok jest.

Sam nagłówek: "Najlepszy zbiór lokat" mówi już za siebie.

Mały zbiorek, ale za to najlepszych lokat Smile
Odpowiedz
trendy się zmieniają ,więc należy sprawdzać na bieżąco wszystkie nowe lokaty ,czasami zdarzają się perełki tylko dobrze trzeba poszukać ,w zależności kto co potrzebuje.
Odpowiedz
Toyota Bank? Pierwsze słyszę żeby zajmowali się lokatami, myślałem do tej pory że ten bank skupia się głównie na kredytach samochodowych, może to przez nazwę Tongue
Odpowiedz
Marcin87 Toyota Bank faktycznie kiedyś zajmowała się tylko kredytami samochodowymi, ale teraz już mają pełną ofertę produktów bankowych Smile
Odpowiedz
Ja też szukałam odpowiedniego sposobu na inwestowanie swoich oszczędności. Teraz chyba jednak lokaty nie daja wysokiego zysku. Bardziej chyba opłaca sie inwestować na koncie oszczędnościowym lub też w fundusze inwestycyjne. Każdy bank oferuje zupełnie inne lokaty, inne oprocentowanie i różny czas na jaki lokata zostaje założona. Ja znalazłam comperia.pl/forum/lokaty/98-lokata.html jeśli chodzi o lokaty. Warto dowiedzieć się w tym temacie jak najwięcej.
Odpowiedz
Jest teraz świetna promocja i do założonej lokaty, można dostać gwarantowaną nagrodę 80 zł premii. Na https://lokatazpremia.gazeta.pl/konkurs/ są wszelkie zasady konkursu. Fajna okazja, by zacząć oszczędzać
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika skoczuś
WątkiDataOdpowiedzi
Nasze zarobki gonią zachodnioeuropejskie10.01.2012, 19:0210
Skandal korupcyjny w łupkach10.01.2012, 17:542
Merkel i Sarkozy chcą walczyć z bezrobociem kosztem funduszy strukturalnych10.01.2012, 17:530
Reklama naklejkowa :D28.12.2011, 22:1821
Onet Kontekst zarabianie, opinie, komentarze27.12.2011, 18:375

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom