• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Kantory internetowe - opinie
Korzystacie z kantorów online?
Odpowiedz

Korzystamy, a kto jeszcze używa kantorów tradycyjnych. no chyba że się komuś śpieszy i chcę wymienić walutę fizycznie.Jest tego teraz mnóstwo.
Odpowiedz
(24.03.2013, 22:34)olekk napisał(a):  Korzystacie z kantorów online?

Pewnie że korzystam, i sobie bardzo te usługi cenie.
Odpowiedz
ja jeszcze nie miałam okazji korzystać z takiego kantoru on-line, ale to tylko dlatego, ze nie miałam po prostu takiej potrzeby Wink
Odpowiedz
No ja właśnie póki co nie korzystam. Mam swój sprawdzony kantor i tyle.
Odpowiedz
Zakup waluty w kantorach on-line jest dużo bardziej opłacalne niż kupowanie po kursie banku, w którym został zaciągnięty kredyt. Polecamy ratomat.pl, który kompleksowo obsłuży spłatę rat kredytowych. Zawsze powiadomi Cię o terminie i wysokości wpłaty PLN na poczet wymiany. Wystarczy, że w wyznaczonym terminie dokonasz przelewu PLN, a Ratomat zajmie się resztą - wymieni walutę, a następnie zadba, aby w wyznaczonym przez Ciebie terminie CHF lub EUR znalazły się na rachunku bankowym służącym do spłaty rat kredytu.

Więcej informacji na temat Ratomatu znajdziesz na:
Sygnatura
Odpowiedz
Od ponad 1/2 roku tylko z internetowych, najczęściej z Amronet.pl, bo oferta mi bardzo odpowiada, przede wszystkim, to że do przewalutowania dochodzi błyskawicznie.
Odpowiedz
Jeżeli o kantorach online mowa - będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety dotyczącej wymiany walut przez internet. Z góry dziękujemy za pomoc Smile
Odpowiedz
(17.02.2014, 15:06)JakiKantor napisał(a):  Jeżeli o kantorach online mowa - będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety dotyczącej wymiany walut przez internet. Z góry dziękujemy za pomoc Smile
Wypełniłam, uwzględniając oczywiście kantor z którego cały czas korzystam Amronet.pl. Moi zdaniem są świetni.
Odpowiedz
Osobiście mogę zarekomendować dobrą platformę do wymiany walut, a mianowicie Fritz Exchange korzystałem z niej więc mogę szczerze polecić. Tym bardziej że Fritz Group S.A. została laureatem nagrody Gazety Bankowej
Odpowiedz
mi parę razy już się zdarzyło tak wymieniać pieniądze, odkąd ich używam nawet nie spojrzę na kantory stacjonarne, zwyczajnie się nie opłaca. wybieram różne w zależności gdzie najlepsza oferta i korzystam z porównywarek np kantorbox.pl
Odpowiedz
korzystam i to w zależności od proponowanych przez nich kursów. Najczęściej wybieram kantorbox.pl kantory internetowe[/url] na podstawie stawek prezentowanych przez porównywarki kantorów internetowych. W jednym miejscu można sprawdzić który z kilkudziesięciu e-kantorów będzie dla nas najtańszy - szczerze polecam Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika olekk
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom