• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Joobler opinie
Znacie ten portal, wyszukiwarkę pracy?

Czy to są sprawdzone oferty, macie jakieś informacje na ten temat?
Odpowiedz

Dobra wyszukiwarka zbiera aktualne oferty z wszystkich portali z pracą, intuicyjny panel, łatwo się szuka, polecam
Odpowiedz
Do niedawna bardzo zastanawiało mnie jak napisać dobre ogłoszenie o prace które zamierzałam zamieścić w serwisie ogłoszeniowym z ofertami zatrudnienia, lecz dzięki poradnikom internetowym udało mi się stworzyć spójny i zrozumiały tekst, zawierający wszystkie niezbędne informacje związane z oferowanym stanowiskiem. Teraz pozostaje mi tylko umieścić go na stronie i czekać na odpowiedź Wink.
Odpowiedz
Podobno w miarę aktualne i zaufane oferty pracy, tak słyszałam.
Odpowiedz
Dobry spis ofert z zagranicy i Polski, duzo tych ofert, ale w sumie są lepsze strony.
Odpowiedz
Strona ma w bazie wiele ofert pracy, jednak można by popracować nad warstwą wizualną. Wtedy odbiór były lepszy.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
faktycznie nie za bardzo miła dla oka, ale swoją rolę spełnia Smile
Odpowiedz
Sprawdzałem teraz na szybko oferty ze stolicy i pokazuje 21538 ofert dla "Warszawa" ciekawe czy wszystkie są aktualne. W sumie to jest tatki agregator ofert pracy z różnych innych serwisów, a tutaj mamy to wszystko w jednym miejscu. Ale szata graficzna jak faktycznie chyba 10 lat niezmieniana.
Odpowiedz
Polecam bardzo dobry agregat ofert pracy, bardzo dużo ofert pracy z różnych źródeł.
Odpowiedz
Nie musi wyglądać aby była przydatna. Od 10 lat taka sama, bo po co zmieniać jak ludzie i tak z niej korzystają?
Każdy wie jak strona wygląda, gdy na nią wejdzie wie że to ta, a jak zmienią to będą się zastanawiać czy to napewno ta której szukali.
Odpowiedz
No właśnie, nie rozumiem dlaczego narzekacie na to że nie jest aktualizowana, jak jest to bardzo dobra strona to nie ma takiej potrzeby.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika antek
WątkiDataOdpowiedzi
Jak wyłączyć regularne oszczędzanie w mbanku?05.06.2014, 09:411
Ile kosztuje prawo jazdy na autobus?22.05.2014, 06:420
za 10 groszy opinie18.04.2014, 11:1216
Jak wypromować sklep internetowy?15.03.2014, 19:1717
Expander opinie03.03.2014, 14:011

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom