• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie inFakt - opinie
Wiecie może coś na temat tej nowoczesnej księgowości i całej tej firmie?
Odpowiedz

Sama osobiście programu nie wypróbowałam, ale spotkałam się z głosami, że jest raczej prosty w obsłudze i przyjazny z tym, że nadaje się raczej tylko dla małych firm. Kiedyś była opcja wypróbowania za darmo przez kilka miesięcy(chyba trzy), ale czy jeszcze teraz jest nie wiem. trzeba by poszukać informacji na ten temat.
Odpowiedz
InFakt jest to przede wszystkim program do fakturowania oraz nowoczesne biuro rachunkowe, więcej informacji oraz ciekawych filmów które na pewno przydadzą się każdemu przedsiębiorcy znajdziecie na ich kanale youtube.

Jeśli ktoś korzysta z ich rozwiązań, proszę napiszcie co o nich sądzicie, oraz jakie macie doświadczenia.
Wszelkie informacje i rzetelne opinie na pewno przydadzą się wielu użytkownikom w podjęciu decyzji o współpracy z tą firmą.

Przykładowy film

-> PRZETESTUJ ZA DARMO
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika rentier
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom