• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie Alior sync opinie
Macie może konto w Alior Syncu, możecie coś więcej powiedzieć jak spisuje się ten bank i jego konto, jak to wygląda od środka czy jesteście zadowolenia, ile przelewów tak naprawdę jest za darmo czy płaci się coś za utrzymanie konta, czy to nie ściema że jest 0 zł, nie ma czasem jakiś ukrytych opłat. To by było na tyle, doradźcie czy zakładać u nich konto
Odpowiedz

Ja mam tam konto i jestem zadowolony to jest tak jakby odrębny produkt Alior Banku, darmowego konto spełnia wszystkie potrzebne funkcje, ja jak najbardziej mogę Ci polecić ze względu na błyskawiczne przelewy za darmo.
Odpowiedz
Również używam nie nie miałem żadnego problemu z zakładaniem konta i prowadzenia go, bo panel internetowy jest prosty w obsłudze, przelewy realizowane są błyskawicznie, przynajmniej było tak w moim wypadku, ale nie słyszałem żeby było inaczej, nie ma okrytych opłat anie tego typu innych rzeczy które stosują inne banki. Co prawda mam ogólnie łącznie z kontem Alior Sync, to konto traktuje jako pomocnicze, ale pewnie jak bym wcześniej nie używał bym innych to to zapewne było by główne, jest to nowoczesna bankowość więc z mojej strony mogę polecić.
Odpowiedz
nie narzekam konto proste w obsłudze i darmowe, trochę lepiej to działa jeśli chodzi o efekty przelewów natychmiastowych niż te wcześniej
Odpowiedz
Ja podłącze się w temacie, interesują mnie te informacje i opinie

Czy warto założyć konto osobiste w banku Alior Sync ?
Czy może jednak są jakieś ukryte opłaty i prowizje ?
Jakie są plusy założenia konta ?

Opiszcie proszę swoje spostrzeżenia i doświadczenia z Alior Bankiem, napisz szczerze co sądzisz o koncie osobistym w Alior Sync.
Odpowiedz
Usługa zwrotu 5% z płatności została bardzo mocno okrojona, ze względu na masowe oszustwa. Szkoda, szkoda, bo to było zachęcające.

Poza tym konto to warte rozpatrzenia.
Odpowiedz
ja mam tam konto trzymam tam mniejsze kwoty w większości mogę polecić ze względu na szybkie przelewy Smile Jak dla mnie jedyne darmowe konto bankowe w Polsce
Odpowiedz
Czy warto oczywiście że warto przecież to konto jest darmowe więc niczym nie ryzykujesz, nie płacisz za jego utrzymanie. Masz błyskawiczne przelewy za darmo, oraz opcję zwrotów za zakupy, jeśli się nie mylę to dalej 5%, ja to konto traktuje jako moje drugie dodatkowe w większości korzystam z niego w celu szybkich przelewów co jak do tej pory mnie zadowala. Moja opinia jest na plus.
Odpowiedz
Tak mam konto u nich bardzo dobrze się spisuje, ważne że za darmo wszystko, jakość usług również dobra, ale są to moje subiektywne odczucia.
Odpowiedz
Ja opisałem kiedyś moją metodę na obniżenie kosztów prowadzenia konta bankowe w innym banku za pomocą Alior Sync
na pewno się wam przyda poczytajcie tutaj trzeci post w tym linku na dole

jak wyłączyć wypłaty ze wszystkich ATM?
Odpowiedz
 Podziękowali: Giga
Dla mnie dobre jest że nie ma opłat za prowadzenie konta, podsumowując:
- brak opłat za utrzymanie konta
- brak opłat za użytkowanie opłat
- 5-procentowy cashback, rabaty na zakupy w internecie
- 0 zł za przelewy
- 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, cenie sobie tą usługę

jak dla mnie na plus
Odpowiedz
Ja jestem zadowolona. Jest wszystko dokładnie jak chciałam. Konto jest w pełni darmowe i można wypłacać pieniądze w każdym bankomacie bez prowizji
Odpowiedz
Jeśli się stawia na oszczędność, Alior Sync jest najlepszy. Ceny są bardzo konkurencyjne. Konto jest darmowe, bez żadnych warunków, karta darmowa, wszystkie przelewy, do tego przelewy natychmiastowe w liczbie dziesięciu. Inne produkt też są bardzo konkurencyjne. Konto mam i polecam. Jedyny minus to brak obsługi w oddziale, ale kto dziś chodzi po bankach.
Odpowiedz
Alior Sync właśnie zmienił regulamin. Odstąpiono od zwrotu 5% za zakupy w necie. Ale konto pozostaje bez opłat nadal i bez żadnych warunków. Karta tak samo. I przelewy. Więc tak czy siak pozostaje w pierwszej grupie najlepszych darmowych kont osobistych w Polsce. Mało które jest darmowe bez warunku np. wpływu na konto albo obrotu kartą.
Odpowiedz
Fakt zmienił się właśnie regulamin, a"propos Sync to jedyne darmowe konto bankowe w Polsce, mam nadzieje że takie pozostanie. Co widać od niedawna że banki coraz częściej zwiększają opłaty za poszczególne funkcje, zobaczmy co przyniesie przyszłość.
Odpowiedz
Rusza kolejna edycja Złoty Bankier. Tutaj można ocenić posiadane produkty bankowe, np. konta. Alior Sync ze swoim kontem od powstania zawsze jest na pierwszych miejscach. Jak widać zarówno Alior Sync jak i sam Alior są zawsze w pierwszej czołówce w we wszystkich rankingach. Myślę, że to mówi samo, za siebie.
Odpowiedz
Polecam wszystkim! Korzystam od kiedy stworzono Alior Sync. Oferta bez ukrytych opłat, sami mamy wpływ na wiele ustawień, powiadomień itp. Logujemy się gdzie i kiedy chcemy, czy na smartfonie, tablecie czy tradycyjnym komputerze. Aplikacja mobilna działa bardzo sprawnie, jest czytelna i szybko się ładuję - w innych bankach miałem z tym problem. Przede wszystkim polecam za natychmiastowe przelewy i księgowanie bez opóźnień - bardzo przydatne i bez awaryjne. Jeśli zmieniają się jakieś zasady funkcjonowania to zawsze dostajemy taką informację. Polecam!
Odpowiedz
Co prawda sama nie mam konta w tym banku i nawet nie rozważałam takiej opcji, żeby założyć. Sporo złego słyszałam o tym banku od znajomej, która brała w tym banku kredyt i masę nerwów ją to kosztowało. Miała też w tym banku konto i zadowolona z tego co wiem nie była. Sporo negatywnych opinii jest też w internecie. Warto sobie trochę poczytać chociażby tu
(regulamin)
Odpowiedz
Oczywiście tzw. "zerowe opłaty" za konto są dla wielu osób najistotniejszym czynnikiem przy wyborze banku. Warto jednak zwrócić również uwagę, na pewną stałość oferty banku, którą gwarantuje renoma i długa obecność na rynku poparta zadowoleniem klientów. Warto przemyśleć, czy za jakiś czas bank nie zaskoczy nas jakimiś dodatkowymi opłatami związanymi z obsługą konta.
Odpowiedz
Tongue 
Ok ja ma konto w Alior Sync prawie od początku istnienia banku także może też się wypowiem Smile
Kiedyś miałem konto w inny m konkurencyjnym banku, jednak ich zachowanie przechyliło szalę goryczy i postanowiłem zmienić.
Początkowo miałem wątpliwości jednak po przeczytaniu tego ciekawego artykułu alior opinia klienta zdecydowałem się na otwarcie rachunku.
Do tej pory nie zapłaciłem nic za to konto co jest nie do pomyślenia w przypadku kont w innych bankach.
Odpowiedz
Sync po zmianie na T-mobile Usługi Bankowe nadal jest jednym z najlepszych darmowych banków.
szybka chwilówka na co tylko chcesz
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biznesowy
WątkiDataOdpowiedzi
Gdzie w Polsce żyją najlepiej? A gdzie się szybko bogacą?24.09.2013, 07:291
Nowy mBank - opinie20.09.2013, 10:172
Które OFE wybrać17.09.2013, 16:252
Jak oszczędzać pieniądze18.08.2013, 20:5019
Fundusze inwestycyjne 2013 czy się opłaca17.08.2013, 07:594

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom