• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odprowadzanie podatków
Mam podejrzenie co do pewnej osoby że nie odprowadza podatków a prowadzi mini firmę. Jeśli go zgłoszę do US co mu grodzi?
Odpowiedz

Kara w zależności od wielkości, nieodprowadzanych podatków 5-30 k a nawet więcej., ale ludzie, szanujmy się i nie podpierdzielajmy się wzajemnie. Uprzejmie donoszę się skończyło.
Odpowiedz
chyba że ta osoba bardzo zalazła ci za skórę,
Odpowiedz
W niektórych sprawach gdzie nie wystarczy mail czy korespondencja warto zasięgać rad wyspecjalizowanych kancelarii prawnych takich jak ta prawopracykancelaria.pl - gdzie można liczyć ze strony mec. Tomaszczyka na profesjonalne i odpowiednio dobrane do rangi sprawy podejście; pewnie trudno definiować koszty, bo na tyle na ile z nimi współpracowałem wiem że często współzależy to od zawiłości sprawy - ale na pewno można uznać ich za konkurencyjnych na rynku również pod względem cen
Odpowiedz
Co do kancelarii zajmujących się prawem majątkowym, przychodzi mi do głowy jedna z którą zapoznałem się pod koniec ubiegłego roku i która bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wystawionymi finalnie rachunkami - to kancelariabednarczyk.pl - mec. Bednarczyk jest świetnym fachowcem i potrafi argumentować na rzecz klienta w sposób niepodważalny.
Odpowiedz
Urząd Skarbowy sam wie, ze ktoś nie odprowadza podatków, więc nawet jeśli my tego nie zgłosimy to oni sami przecież będą chcieli w każdy możliwy sposób odzyskać te pieniądze od podatnika
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika QASKU
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom