• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obligacje skarbowe - bezpieczna inwesytcja
Z bezpiecznych inwestycji mogę polecić, obok lokat bankowych, obligacje skarbowe. Można też zastanowić się nad rynkiem surowców lub walut. Jaką są wasze opinie na temat obligacji. A może dobrze jest przyjrzeć się także obligacjom korporacyjnym?
Lokaty - porównywarka lokat.
Oprocentowanie lokat - najlepsze lokaty.
Odpowiedz

Dzieki za dobra porade. Wlasnie sie zastanawialem czy aby nie zainwestowac w obligacje skarobwe.
Odpowiedz
Przy obligacjach korporacyjnych jest większe ryzyko.
[Obrazek: Bez-nazwy_xpexnpx.jpg]
Odpowiedz
Witam wszystkich jestem pierwszy raz na tym forum Reaktywując temat dopiero zapoznaje się z możliwościami obrotu pieniądza i zastanawiam mnie gdzie mógłbym zainwestować swoje 3000 złotych bez dużego ryzyka straty na lokatę do banku jakiego ? obligacje jakie ? bardzo proszę was o pomoc w tej sprawie z góry dziękuje
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak "bezpieczna inwestycja " i to w obligacje. To fikcja w dzisiejszych czasach.
Odpowiedz
Ja mimo wszystko uważam, że jeśli chodzi o inwestowanie obligacje są chyba najbardziej bezpiecznie spośród wszystkich możliwych form lokowania pieniędzy. To chyba idealne wyjście dla każdego, kto nie czuje się jako rekin giełdowy, ale mimo wszystko wie, że oszczędności należy pomnażać.
Odpowiedz
Jak dla mnie jest to za duże ryzyko....
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika atarnow
WątkiDataOdpowiedzi
Konto walutowe - gdzie najlepiej?03.05.2012, 12:072

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom