• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowy pomysł
nauka tańca przez Internet, da się zarobić?
Odpowiedz

wydaje mi się że jak najbardziej, jest tego teraz masa, chodzi mi głównie o filmy instruktażowe, a nie same poradniki czy ebooki. Jakiś fajny kanał na youtube może?
Odpowiedz
Ciekawe czy same filmiki wystarczą do tego Tongue

Masz coś do polecenia ?
Odpowiedz
Właśnie z tego powodu, że jest tego masa (i to za darmo) jest bardzo ciężko zarobić. Musiałabyś wyróżnić się dobrą jakością video, profesjonalnymi poradami, miłą aparycją (głównie sprzedać siebie, aby ludzie chcieli oglądać ten a nie inny kanał), a jest szansa na pozyskanie widzów. Wtedy pojawia się możliwość zarobku na reklamach, partnerstwach, promowaniu różnych eventów i imprez, być może zachęcania do brania lekcji prywatnych.
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Powiedzmy, że jest to pewnego rodzaju nisza na youtube. Tylko do sprawy trzeba podejść jak najbardziej profesjonalnie: wysoka jakość nagrań w HD, wiedza i umiejętności z zakresu tańca. Tak jak wyżej napisane trzeba włożyć w to dużo pracy i uzbroić się w cierpliwość, bo prędko na tym zarabiać się nie zacznie. Warto również wspierać się blogiem w takich działaniach.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
(18.04.2015, 13:12)Finansolog napisał(a):  Wtedy pojawia się możliwość zarobku na reklamach, partnerstwach, promowaniu różnych eventów i imprez, być może zachęcania do brania lekcji prywatnych.
A co Waszym zdaniem będzie lepszym rozwiązaniem- udostępniać filmy za darmo na youtube, gdzie na pewno dotrą do szerokiego grona odbiorców, i liczyć na zarobek z reklam itd. czy lepiej publikować filmy na swojej stronie odpłatnie (np. abonament czasowy/płatny sms z kodem itp.)?
Odpowiedz
Wydaje mi się, że ten pierwszy pomysł jest lepszy, żeby zarobić na reklamach.
Odpowiedz
Najlepiej połączyć te 2 opcje. Na YT wrzucasz filmiki instruktażowe za darmo, natomiast możesz nakręcić na początek kilka filmików tylko dla użytkowników z abonamentem (np jakieś trudniejsze kroki), które początkowo możesz umieścić na serwisie (swoją drogą taką opcję już niebawem wprowadza Youtube - płatne subskrypcje, aby nie było reklam i opłaty za dostęp do wybranych treści).
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Finansolog dobry pomysł. Chyba najlepiej będzie nakręcić np. jeden lub dwa wstępne filmy które zaciekawią użytkowników do tego stopnia, że za następne będą chcieli zapłacić.

Gdzie usłyszałeś/przeczytałeś o tych płatnych subskrypcjach na YT? Bo jestem ciekawa szczegółów.

Powiem Wam, że chyba to wszystko mi się zaczyna układać w głowie w sensowną całość  Smile
Znalazłam firmę, która wypożycza profesjonalne kamery (http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/kamery) i wymyśliłam, że mogę małym kosztem nagrać te pierwsze filmy . Jeśli się okaże, że zainteresowanie jest nikłe to nic nie stracę a spróbować zawsze warto.
Odpowiedz
Pierwsze lepsze źródło z artykułem z tego roku po wpisaniu "youtube wprowadza abonament" Tongue
Odpowiedz
 Podziękowali: Zema
Jak zdobyłabyś duże grono fanów i pasjonatów tańca i promowała taki kanał różnymi kanałami, to pewnie jakiś pieniądz by z tego był, wszystko zależy od reklamodawców na YT oraz ilości UU wyświetleń Twoich filmów. Każda gwiazda youtuba od czegoś zaczynała. Jeśli chodzi o płatne filmy to musiałabyś mieć już mega dużo odbiorców, tak mi się wydaje, bo przecież takich filmów pewnie jest dużo w sieci, jak nie spróbujesz to się nie przekonaszSmile
Odpowiedz
(22.04.2015, 12:25)Zema napisał(a):  Jak zdobyłabyś duże grono fanów i pasjonatów tańca i promowała taki kanał różnymi kanałami, to pewnie jakiś pieniądz by z tego był, wszystko zależy od reklamodawców na YT oraz ilości UU wyświetleń Twoich filmów. Każda gwiazda youtuba od czegoś zaczynała. Jeśli chodzi o płatne filmy to musiałabyś mieć już mega dużo odbiorców, tak mi się wydaje, bo przecież takich filmów pewnie jest dużo w sieci, jak nie spróbujesz to się nie przekonaszSmile
No tak, konkurencja jest spora ale jestem prawie pewna, że moje filmy będą lepsze. Jestem w trakcie przygotowywania swojej autorskiej metody nauki tańca i na pewno będzie to coś innego niż w tej chwili można znaleźć w necie. Bardziej martwię się o reklamodawców bo jakoś nie widzę zbyt wielu branży chcących się reklamować na kanale o nauce tańca...
Odpowiedz
Myślę, że to fajny pomysł, ale faktycznie ciężko będzie się wybić. Musisz się jakoś wyróżniać, oferować coś, czego nie ma albo po prostu być dobrą w tym co robisz i umieć przyciągać do siebie ludzi Smile Część filmików polecałabym wrzucać dla wszystkich, za darmo, a kursy już odpłatnie. Zobacz, jak to zrobiła Chodakowska - na jej przykładzie można się uczyć. Z pewnością jednak będziesz potrzebowała dużo entuzjazmu i zapału.
Odpowiedz
jeśli będzie to fajnie zrobione, to jak najbardziej warto próbować, tylko jak coś to video a nie inne poradniki
Odpowiedz
Dobry pomysł ale wykonanie musi być bardzo pożądne
Chcesz spać lepiej? Zobacz na http://spijlepiej.pl/
Odpowiedz
(03.06.2015, 10:37)oficyna napisał(a):  jeśli będzie to fajnie zrobione, to jak najbardziej warto próbować, tylko jak coś to video a nie inne poradniki

Przecież o tym cały czas piszemy... Smile
Odpowiedz
Celowałbym w inną działaność, zbyt dużo jest już tego w Internecie
Odpowiedz
może jakiś sklep odzieżowy? albo sklep z kosmetykami?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika KrystynaRaczkowska
WątkiDataOdpowiedzi
Adwokat - Warszawa16.11.2015, 13:013
Nowoczesne systemy parkingowe06.08.2015, 12:140
Inwestycja na lubelszczyźnie - czy warto?22.06.2015, 11:395
Ciekawe biuro projektowe09.06.2015, 10:090
Działalność gospodarcza zarejestrowana za granicą21.04.2015, 07:4211

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom