• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
narzędzia do sprzedaży na allegro
gdzie można dostać jakieś darmowe narzędzia do allegro?
Odpowiedz

sprawdz na aukcjoner.pl Wink nie sprecyzowałaś o jaki narzędzia ci chodzi, ale ja własnei na aukcjonerze znalazłem kilka fajnych opcji
Odpowiedz
(24.02.2015, 09:44)biedroska napisał(a):  gdzie można dostać jakieś darmowe narzędzia do allegro?

na esprzedaż.com masz bardziej zaawansowane a na pewno mniej awaryjne niż z aukcjonera. mam akurat porównanie w panelach aukcyjnych i ciągle mi z miniaturami w nich nie grało, złe zdjęcia, brak zdjęć, jakieś dziwaczne problemy albo np jedna aukcja we wszystkich okienkach, a w sellbooster ani razy od trzech miesięcy nic się nie zepsuło. wprawdzie płatne ale cztery złote miesięcznie to ja nigdzie tak tanio nie zapłacę a poza tym warto je wydać zamiast wiać brakiem profesjonalizmu, bo klient do takiego miejsca już nie wróci.
Odpowiedz
Ja od dłuższego czasu korzystam z aukcjoner.pl i wszystko działa bezawaryjnie. Może po prostu umiem go używać. Jedno jest pewne na pewno go jeszcze długo nie zmienię
Odpowiedz
(17.05.2016, 22:11)kamecka napisał(a):  Ja od dłuższego czasu korzystam z aukcjoner.pl i wszystko działa bezawaryjnie. Może po prostu umiem go używać. Jedno jest pewne na pewno go jeszcze długo nie zmienię

używanie go nie wymaga żadnych umiejętności droga pani  Wink sęk w tym czy komuś taki poziom wystarczy czy chce iść z duchem czasu bo w czasie tych kilku lat powstał ogrom lepszych programów i też darmowych. jak ktoś się czegoś kurczowo trzyma i nie idzie w innowacje to raczej dużo w biznesie nie osiągnie tylko będdzie tak ciułał na swoim poziomie i tyle
Odpowiedz
podzielam Pańskie zdanie. Największym mankamentem powyższego jest to, że twórcy dlugo użytkownika mieli w tyłku a support to sfera marzeń. Z sellbooster to zupełnie inny poziom. I odpowiedzialność za to, co się stworzyło. Kontakt moim zdaniem wzorowy, ale to już przekonać się można jak ktoś jest użytkownikiem, zrozumiałe, że nie każdy ma o tym pojęcie.
Odpowiedz
Na pewno warto zainwestować też w estetyczny szablon aukcji a to może być niedroga opcja np z iszablony.pl
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biedroska
WątkiDataOdpowiedzi
Dłużnicy27.01.2017, 10:034
Czy ktoś już korzystał z klub-inwestorow.pl?01.03.2016, 11:072
jedzenie w pracy24.02.2015, 09:3811
hotelik24.02.2015, 09:336
transport20.01.2015, 07:195

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom