• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa sprzętu komputerowego w firmie,jak się do tego zabrać?
Mam pytanie,czy jeśli chodzi o naprawę sprzetu komputerowego -zajmujecie się tym sami,czy zlecacie firmie-serwisowi?
O finansach przystępnie !
Open Bankier Finance
Odpowiedz

W zasadzie jak się ktoś nie zna to pozostaje serwis, tym bardziej jeśli sprzęt na gwarancji, osobiści naprawiam samemu bo się trochę na elektronice znam, czasami wystarczy poczytać popytać na forach, to co robią w serwisach z reguły dotyczy tylko wymiany całych podzespołów, to co sami możemy zrobić, anie płacić kilka stów.
Odpowiedz
Ale pytasz o firmę? W firmie jest podpisana umowa na konserwację i serwis sprzętu, więc jak coś się dzieje to jest telefon i naprawiamy.
Odpowiedz
Pytam w kontekscie oferty firmy Alamyco,która przesłała mi swoją ofertę -czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tego typu firmami?
O finansach przystępnie !
Open Bankier Finance
Odpowiedz
Ja nie mam zaufania do zewnętrznych firm i bazuje na znajomych.
Odpowiedz
Ja zawsze zanoszę (akurat jestem z Warszawy) sygnatura wiem, że na ten serwis mogę liczyć i się nie zawiodę. Był czas, że też kombinowałem sam, znajomych prosiłem, ale wyszedłem na tym jak "Zabłocki na mydle" Wink Szczerze napisawszy takie kombinacje to tylko pozorne oszczędności, w sumie na swoim przykładzie mogę śmiało napisać, że przyniosły więcej szkód tylko.
Odpowiedz
Myślę, że zatrudnienie firmy jest jednak bezpieczniejsze. To ona odpowiada za naprawę, a jeśli ja coś dodatkowo popsuję, to już pojawia się kolejny problem. Jeżeli sprzęt jest nadal objęty gwarancją, to koniecznie zwróć się do serwisu, bo naprawy we własnym zakresie uniemożliwią później złożenie reklamacji.
Odpowiedz
Lepiej zlecić to fachowcom. Z doświadczenia wiem, że warto ubezpieczyć sprzęt firmowy w porządnej ubezpieczalni, szczególnie jak zatrudniasz więcej osób i pracujesz na drogim sprzęcie. Sprawdź tę ofertę: https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm-produ...-gobiznes/ Mogę polecić, bo sam korzystam i jestem zadowolony, po ostatnich ulewach zalało nam kilka kserokopiarek, na szczęście wszystkie sprzęty były zgłoszone do ubezpieczalni, więc nie mieliśmy problemów z odzyskaniem rekompensaty.
Odpowiedz
Jeżeli coś się psuje i internet mi nie pomaga tego naprawić, to zawsze idę do serwisu. Nie można wykorzystywać w nieskończoność znajomych Smile
Odpowiedz
No dokładnie, znajomi mogą się poczuć wykorzystywani, a przecież od tego są serwisy, a nie zawracanie głowy kumplom.
Poza tym skoro Ty nie poradzisz sobie z problemem, no to nie licz na to że znajomy to rozwiąże.
Odpowiedz
Taki serwis dużo bierze za naprawę, lepiej wziąć i poprosić kumpla. Raz nie zawsze, a za robotę zapłacić mu trochę i zawsze taniej.
Odpowiedz
No jeżeli jest to coś prostego to jak najbardziej dać koledze, bo szkoda pieniędzy na naprawę.
Ale pamiętajmy, że kumpel wszystkiego nie naprawi.
Odpowiedz
Proste czy nie proste moim zdaniem nie ma sensu ciągle wykorzystywać znajomych.
Wydajmy troche grosza na serwis, nie bądźmy sknerami.
Odpowiedz
U mnie w firmie jak coś się popsuje to sprzęt jest oddawany do serwisu.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika netman
WątkiDataOdpowiedzi
Co zastąpi Facebook?06.03.2014, 14:2534
Kredyt pod zabezpieczenie13.02.2014, 10:003
Gdzie drukujecie wizytówki?24.10.2013, 11:0614
All money,jakieś opinie?10.10.2013, 12:460
Czy warto dawać zniżki klientom?16.09.2013, 11:2820