• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najtańsze ubezpieczenie
Witam
Gdzie jest najtańsze ubezpieczenie samochodowe? Który ubezpieczyciel?
Odpowiedz

najlepiej skorzystać z banki.finansefakty.pl/ubezpieczenieauta np w Link 4 sam tak robiłem wyliczą CI wszystko sami i dobiorą dobrą ofertę
Odpowiedz
Na kalkulatorze sobie przelicz, ten z Cuk liczy oferty 20 ubezpieczycieli
http://cuk.pl/samochod
Odpowiedz
Też mogę ten kalkulator polecić, korzystam.
Odpowiedz
Najtańsze to nie wiem skorzystaj z poleconych wcześniej kalkulatorów natomiast ja mogę Ci z własnego doświadczenia polecić sygme dla mnie ubezpieczenia są dość tanie i na dodatek jak dla mnie najbardziej interesujące.
Odpowiedz
Ja powiem tyle. Obecnie każdy właściciel samochodu ma możliwość zakupu ubezpieczenia zarówno u agenta, jak i przez telefon czy internet. Jednak to zakup polisy za pośrednictwem sieci daje największe oszczędności. Aby maksymalnie go wykorzystać należy przede wszystkim samodzielnie wyliczyć składkę, a następnie zdecydować się na jednorazową płatność. Pamiętaj jednak, że wysokość ulg zależy indywidualnie od każdego towarzystwa. Ja korzystałem z kalkulatora dostępnego na stronie http://www.mtu24.pl/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika harth
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom