• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze metody promocji stron internetowych
Jakie macie najlepsze metody promocji stron internetowych które działają w działają w dzisiejszych czasach i które mają długofalowe działanie.

Interesuję mnie jak wypromować w miarę małymi nakładami finansowymi mojego bloga tak aby miał 200 odwiedzin dziennie jak myślicie będzie to trudne zadanie?
Odpowiedz

Dalej chyba pozycjonowanie, choć wiadomo że nie może to być tylko jedno źródło ruchu, wujek G jest grymaśny i jednego dnia możemy zostać pozbawieni klientów z tej wyszukiwarki, zdobywanie linków z wartościowych stron, Social Media to jest ten kierunek w który powinieneś iść
Odpowiedz
Nie ma najlepszej metody na pozycjonowanie. A 200 odwiedzin to zależy od branży, ale myślę że nie będzie to łatwe jeśli nie masz planu jak to zrobić.
Odpowiedz
Można zlecić pozycjonowanie firmy lub robić to na własną rękę. Oczywiście ważne są również reklamy na różnych, popularnych domenach, za które niestety trzeba czasami trochę zapłacić.
Odpowiedz
Nic nowego tu nie wymyślisz - katalogi firmowe, pozycjonowanie, dbanie o ciekawą oprawę i zawartość strony, która przyciąga zainteresowanych, podobnie prowadzone z zaangażowaniem konto na FB i innych portalach społecznościowych.
Odpowiedz
Zgadzam się z Nataliakl, jednak ostrzegam przed samodzielnym pozycjonowaniem - możesz sobie tylko zaszkodzić. Jeśli chodzi o bloga, to proponowałabym szukanie partnerów na innych blogach o tej samej tematyce. Możecie pisać u siebie gościnne posty, dzięki temu wymienicie się czytelnikami. Poza tym dobrze by było, gdybyś komentował posty na innych blogach - wtedy Twoja wypowiedź może kogoś zwabić na Twoją stronę. Kolejna rzecz to oczywiście media społecznościowe - bądź aktywny na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Dawaj linki do postów. Zachęcaj do odwiedzania bloga. Poza tym zadbaj o jego atrakcyjność, zwłaszcza tę treściową - jeśli blog nie jest ciekawy ani nie ma interesujących wpisów nikt nie będzie na niego zaglądał. Powodzenia!
Odpowiedz
no pozycjonowanie jest ważne, katalogi, adwordsy, promowanie na portalach społecznościowych
Odpowiedz
Nie może mieć błędów i ludzie muszą ją czytać. Ciekawe i unikatowe treści to podstawa.
Odpowiedz
Warto zaglądać na inne blogi i wdawać się w dyskusje, czynne uczestnictwo ns innych blogach na pewno zachęci do odwiedzenia Twojego bloga.
Odpowiedz
Trwały efekt na pewno przyniesie ci optymalizacja bloga. I można to zrobić prkatycznie zerowym nakładem. Jedyne co musisz poświęcić to swój czas. Dobry blog powinien być podzielony kategorie, mieć system tagów i oczywiście przede wszystkim przedstawiać użyteczne treści, bo bez tego nikt nie będzie chciał go odwiedzać. Optymalizacja przyda się także każdemu wpisowi. Więcej możesz przytać w artykule http://www.ksiegapozycjonera.pl/21-nieza...e-i-kiedy/
Odpowiedz
Jeżeli małym nakładem finansowym i trwale to też poszedłbym w stronę optymalizacji. Z pozycjonowaniem bywa różnie, jeśli ktoś naprawdę nie siedzie w temacie Wink Co do optymalizacji, to polecam poczytać bloga Księga Pozycjonera, tam znajdziesz sporo wskazówek. A oprócz tego załóż jakieś fanpage, reklamuj się w social mediach Smile
Odpowiedz
(25.06.2015, 20:29)KarolMC napisał(a):  Jeżeli małym nakładem finansowym i trwale to też poszedłbym w stronę optymalizacji. Z pozycjonowaniem bywa różnie, jeśli ktoś naprawdę nie siedzie w temacie Wink Co do optymalizacji, to polecam poczytać bloga Księga Pozycjonera, tam znajdziesz sporo wskazówek. A oprócz tego załóż jakieś fanpage, reklamuj się w social mediach Smile
Ale kolega wiem, że optymalizacja to też pozycjonowanie, tylko jest to etap, od którego zaczyna się przygodę z pozycjonowaniem? :Smile Pozycjonowanie jest dobrą formą reklamy i wcale nie drogą. Social Media warto inwestować, jako formę nawiązywanie relacji z naszymi klientami
Odpowiedz
Moim zdaniem tylko pozycjonowanie. Marketing szeptany swoją drogą kiedyś był dobry, ale teraz coraz więcej jest robotów, a coraz mniej dobrze wykonywanej pracy.
Odpowiedz
Jeżeli marketing jest dobrze wykonany to jest na pewno dobry. Ale teraz nie znam osoby, która dobrze by wykonywała swoją pracę.
Odpowiedz
Niby są na allegro różnego rodzaju oferty, ale często komentarze są nieprzychylne. A może macie kogoś godnego polecenia do tych celów?
Odpowiedz
Pozycjonowanie jest chyba obecnie najlepsze, jeżeli chodzi o wypromowanie strony internetowej. Ważne, żeby było robione z głową.
Odpowiedz
Masz rację, ale jak już wcześniej wspomniano dużo osób się tym zajmuje, dużo laików, którzy niestety nie do końca wiedzą, jak się do tego zabierać.
Odpowiedz
Witam, według mnie pozycjonowanie, czasem także linki sponsorowane, ale wiem z doświadczenia, że wiele osób nie lubi wchodzić w nie Smile
Odpowiedz
Dlaczego uważasz, że wiele osób nie chce wchodzić w linki sponsorowane? Jeżeli kogoś to ciekawi to moim zdaniem klika i nie patrzy na nic.
Odpowiedz
No nie wiem, czy tak klikasz, bo ja jak widzę jakieś linki sponsorowane, czy innego tego typu rzeczy to tak na prawdę od razu wychodzę.
Odpowiedz
Wszystko chyba zależy od tego, jak bardzo Cię to zainteresuje. Jeżeli wyda Ci się coś interesującego, to nie uwierzę, że nie klikniesz.
Odpowiedz
Wiele osób nie odróżnia linków sponsorowanych od niesponsorowanych tak jak reklam w wyszukiwarce od stron, które powinny tam być..
Odpowiedz
(01.06.2016, 11:52)bungalow napisał(a):  Wiele osób nie odróżnia linków sponsorowanych od niesponsorowanych tak jak reklam w wyszukiwarce od stron, które powinny tam być..

No właśnie dlatego reklama w google
Jest taka skuteczna. Bo ludzie wchodzą uważając, że jest to strona, na którą w pełni naturalnie weszli. Nie ma efektu reklamy, przez co jest to takie skuteczne zarowno dla portali jak i sklepów czy blogów
Odpowiedz
(01.06.2016, 11:52)bungalow napisał(a):  Wiele osób nie odróżnia linków sponsorowanych od niesponsorowanych tak jak reklam w wyszukiwarce od stron, które powinny tam być..

Zgadza się. Zastanawia mnie z czego to wynika.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Adamo
WątkiDataOdpowiedzi
Gdzie teraz oszczędzać?11.12.2013, 12:0910
Ile kosztuje budowa domu?11.12.2013, 12:055
ile może dorobić emeryt04.11.2013, 20:131
Jak zbadać konkurencje i swój pomysł na biznes15.10.2013, 19:405
Pomysł na biznes - myjnia parowa08.10.2013, 22:2916

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom