• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze konto bankowe
Ja zdecydowanie polecam mBank, wiem że niektórzy narzekają ale jak wiadomo nie da się wszystkich zadowolić proponowałbym spojrzeć ile się płaci w innych bankach za utrzymanie konta, mi ten bank dostarcza wszystkiego co potrzebuje więc nie mam żadnych obiekcji, no może ze był taki okres że mBank prowadził dość ostrą kampanię i dostałem kilka telefonów od miłej Pani Smile
Odpowiedz

ja odmiennie od was proponuje się zapoznać z Milenium Bank, bardzo przyjazny bank oraz jego oferta Smile
Odpowiedz
Ja polecam konto w Orange Finanse - bardzo łatwo można je założyć przez Internet w kilka godzin (potwierdzanie umowy przelewem ze swojego obecnego rachunku).
szybka chwilówka na co tylko chcesz
Odpowiedz
Ja mam w Alior - wszystko za darmo.
Odpowiedz
(21.04.2015, 11:15)john78 napisał(a):  Ja mam w Alior - wszystko za darmo.
Taak? Podaj jakie to dokładnie konto, bo nie znam takiego, aby było w pełni darmowe.
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Ja rekomenduje konto smart konto, wszystko za 0 zł Smile
Odpowiedz
(21.04.2015, 13:14)wisienka napisał(a):  Ja rekomenduje konto smart konto, wszystko za 0 zł Smile

Bardzo ciekawa opcja. Jeśli ktoś nie korzysta z przelewów zagranicznych to faktycznie można powiedzieć, że "wszystko" za 0 zł Smile
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Ja również polecam Smart Konto - brak jakichkolwiek opłat
[fon‌t=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ranking kont bankowych - serdecznie zapraszam, tylko najlepsze oferty[/font]
Odpowiedz
Wszystko zależy czy masz regularne wpływy na konto, czy nie. Jeśli tak, to masz wiele opcji do wyboru konta, które będzie praktycznie darmowe. Banki zazwyczaj wymagają utrzymania jakiegoś konkretnego salda (ile dokładnie to zależy od banku), przy którym zwalniają z opłat za prowadzenie rachunku. to samo dotyczy aktywnego korzystania z karty. Zazwyczaj trzeba wykonać ileś tam transakcji miesięcznie, żeby mieć darmową kartę.
Polecam wszystkim zainteresowanym wybierambank.pl
Odpowiedz
Najlepsze konto bankowe na dzień dzisiejszy oferuje nest bank:

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za przelewy do innych banków
0 zł za kartę
oraz darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w polsce i za granicą

Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy jest to jedyne absolutnie darmowe konto bankowe.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika matrix
WątkiDataOdpowiedzi
Leasing czy kredyt, co tańsze?27.04.2011, 18:0617
W jakie akcje warto obecnie inwestować ?22.04.2011, 13:509
Zelmer niebawem po 60 zł za akcję (+50 %) !!!22.04.2011, 13:473
Która karta kredytowa daje najwiecej zniżek?22.04.2011, 13:424
Dochód uprawniający do kredytu studenckiego w roku 2010/2011 - sensacja! 22.04.2011, 13:3610