• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza obecnie forma reklamy strony www
Witajcie!

Jaką obecnie uważacie za najskuteczniejszą reklamę strony www, tak by dotrzeć do konkretnego klienta?

Odpowiedz

Reklama kontekstowa! Czyli google ad words, facebook.
Odpowiedz
Pozycjonowanie to podstawa, potem reklama na stronach pokrewnych tematycznie z Twoją witryną.
Odpowiedz
Pozycjonowanie to podstawa, ale Google Adwords jest najlepsze mimo wszystko Smile Bardzo stabilna forma reklamy, polecam wszystkim. Jedyny minus, to niestety ogromne jej koszty.
Odpowiedz
A ja myślę odwrotnie - Adwords Google'a są bardzo, ale to naprawdę BARDZO drogie... myślę, że nie warto dawać im zarabiać, bo to nie o to chodzi... za 15 klików na stronę zapłaciłem 50 ZŁ ! Po prostu masakra... najlepiej wypozycjonować stronę Smile
Odpowiedz
Google Adwords jest najlepsze. Najszybciej dzięki niemu można rozkręcić fora, portale itp.

Można otrzymać na próbę kody, dzięki którym przetestujemy Adwords, wynoszą one 200, czy tam 250zł.
Odpowiedz
Jak by nie porównywać Google Adwords jest numerem jeden i będzie zawsze,dzięki niemu przy odpowiednim zastosowaniu możemy np kierować ruch czy sprzedawać sprecyzowanemu odbiorcy przy ,dobrym zastosowaniu możemy zarabiać kwoty kilkakrotnie przewyższające koszty reklamy czyli jak dla mnie samo dobro. Takie jak powyżej opinie świadczą tylko prawdopodobnie o niewiedzy i nieumiejętnym skonfigurowaniu kampanii reklamowych ,ten temat jest tak szeroki i głęboki że omówienie tu wszystkich szczegółów trzeba by było napisać kilka książek ,zresztą co zrobiono już wcześniej .Pozdrowionka
Odpowiedz
Adwords to faktycznie temat zaawansowany, jednak trzeba przyznać iż nie każdego jest stać na tego rodzaju kampanie oczywiście. W każdym razie, dziś zajmuje się pozycjonowaniem i dla mnie to skuteczna metoda reklamowania.
Odpowiedz
Ja polecam allegro , i wykupienie albo jakiegos mailingu do 100.000 tys osob np albo reklama na stornie która ma bardzo duzo uniq , ceną sa bardzo konkurencyjne i wydaje mi sie ze bardzo sie oplaca, bo można ludzi nałapac naprawde dużo
Odpowiedz
Skuteczne pozycjonowanie, banery reklamowe, jakiś marketing szeptany moim zdaniem są bardzo skuteczne. Wszystko zależy od tego ile mamy na to pieniędzy.
Odpowiedz
Ja uważam, że dużą wartość mają katalogi firm, szczególnie te, gdzie można wyrażać opinie o firmach przykładowo jak na katalogfirm.pro
Odpowiedz
Mi osobiście dalej wydaję się że facebook dal ma wielki wpływ na promocję.
Odpowiedz
pewnie pozycjonowanie, ale umówmy się - wszystko zależy od tego jaką masz stronę. taki kwejk.pl wypłynął tylko na facebooku.
Odpowiedz
Nie no błagam, nie sprowadzajmy tez wszystkiego do Facebooka, bo on też kiedyś przestanie być popularny. Po za tym to jak wygląda nasz fanpage powinno być ściśle powiązane z komunikacją wizualną naszej firmy. Odpowiednie cover foto i dobrze wyeksponowane logo, to moim zdaniem podstawa. Mam też pełną świadomość, że nie jest łatwo to wszystko ze sobą "zgrać" i z własnego doświadczenia wiem, że pomoc specjalistów z profesjonalnej agencji kreatywnej (np.Babilon Media) może okazać się nieoceniona przy budowaniu odpowiedniej strategii i kreacji.
Odpowiedz
Jest dużo kursów na ten temat, niektóre płatne, niektóre darmowe, co nie zmienia faktu że jeśli chce się wypromować na fb i zrobić to dobrze, trzeba się na tym znać i robić tylko promocje na fb, a nie rozbijać się na kilka rzeczy, chyba że mamy dobry zespół.
Większość agencji marketingowych nabija ludzi na kasę, nie wrzucam oczywiście wszystkich do jednego worka, ale ważne jest dokładne sprawdzenie. Z doświadczenia wiem że czasami można poczytać trochę w internecie i samemu zrobić to w kilka godzin.Oszczędzamy w ten sposób duże pieniądze.
Odpowiedz
No właśnie problem polega na tym, że ludzie robią wiele rzeczy intuicyjnie, bez poparcia odpowiednia wiedzą i umiejętnościami. Uwierz mi, że takie rzeczy widać i nie wygląda to fajnie. Naprawdę warto jest zainwestwować w pomoc specjalistów jak w/w Babilon Media, którzy pomogą nam dobrać odpowiednie narzędzia. Piszę inwestycja, bo ten wydatek po pewnym czasie zwróci się, to jest pewne.
Odpowiedz
Email marketing to najskutecznieje (lub drugie najskuteczniejsze po pozycjonowaniu i AdWords) narzędzie reklamy w internecie. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważne jest budowanie lojalności i powtarzalności zakupów.

Trezba jednak wiedzieć, że podstawa udanych działań jest własna baza mailingowa, która trzeba sobie zbudować. Są na to rózne sposoby.

Osobiście dotworzenia i wysyłania newsletterów używam FreshMaila i polecam. Zbieranie adresów jest bezpłatne i warto to robić od samego początku działalności.
Odpowiedz
Sensowna strategia, dobra kampania - podstawa.
Odpowiedz
Pozycjonowanie, ale jest to niesłychanie trudne zadanie w dzisiejszych czasach. Trzeba uważać i znać się na tym.
Odpowiedz
Facebook dalej rządzi oczywiście na samym początku musimy trochę wydać na całą kampanię ale w miarę upływu czasu wyłączamy mniej skuteczne reklamy oraz uzyskujemy koszty, im lepiej oglądana reklama tym mniejsze koszty.
Odpowiedz
marketing szeptany,tez może sie sprawdzić
Odpowiedz
Strategię i narzędzia należy ustalić w zależności od profilu biznesu oraz grupy docelowej do jakiej trzeba dotrzeć. Najlepiej nie skupiać się tylko na pozycjonowaniu, adwords czy mailingach tylko łączyć je wykorzystując synergię.
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
Zgadzam się. Dywersyfikacja jest ważna aby potem nie było płaczu gdy coś nie wyjdzie z pozycjami Smile
Odpowiedz
Zgadzam się, że pozycjonowanie jest trudne i nie każdy zrobi to poprawnie i z porządanym efektem. Dlatego stworzono program do pomocy przy pozycjonowaniu GranteSeo. Program bardzo intuicyjny, pomaga poruszać się po świecie pozycjonowania.
Dla chętnych do wypróbowania wersja demo.
Odpowiedz
Moim zdaniem obecnie najlepsze forma reklamy w sieci to adwordsy i tak 98% ludzi korzysta z google.
A z drugiej strony widzimy ile wydajemy i jaki mam z tego zwrot lub jego brak
Wpis z Panoramy firma kruk kontakt
Odpowiedz
Ok jeśli chcemy szybko dotrzeć do klienta to Adwordsy są jak najbardziej dobrym sposobem, ale jest to drogi sposób według mnie bo stawki za klik są po prostu drogie.
Odpowiedz
AdWords wcale nie musi być takie drogi, trzeba tylko prawidłowo zarządzać taką kampanią. Ciekawie opisane jest to na poznanseo.pl Dodatkowo jeśli mamy kilka dobrych linkó przychodzących oraz dobrze zoptymalizowaną witrynę, to w niedługim czasie możemy się znaleźć w TOPach : )
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika sony_13
WątkiDataOdpowiedzi
Skarbonka? Powraca do łask?12.09.2011, 12:0043