• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na czym zarobić w internecie
Panowie i Panie na czym zarabiacie realne pieniądze, nie chodzi mi o różnego rodzaju programy, chodzi mi o bardzo poważne firmy w które można zainwestować bez dużego ryzyka, po porstu takie z których czerpiecie dochody już taki czas.
Odpowiedz

forex to chyba jedno z zaufanych możliwości zarabiania przez internet, reszta to prędzej czy później pada, można zając się na poważnie marketingiem albo pisaniem bloga ale to jest długa droga i nie zawsze opłacalna, programy partnerskie również są dobrą alternatywą jeśli chodzi o moje doświadczenie Smile
Odpowiedz
Można zarabiać na marketingu internetowym. Tylko trzeba uważać i wiedzieć jak aplikować, pisze o tym artykuł - Przydaje się umiejętność pisania, bo głównie praca polega na pisaniu tekstów.
Odpowiedz
Na pisaniu można zarobić dobrze i na dwa sposoby: pisać dużo słabej treści, albo mało dobrej i konkretnej. Na obie jest popyt i obie przyniosą fajne efekty Smile
Odpowiedz
Dokładnie swego czasu pisałem dużo, dla Independent oraz Textmarket, ale teraz też u nich ustało coś. Ogólnie rynek copywriterski jest bardzo dynamiczny i trzeba nadążać jeśli ktoś chce w tym siedzieć na poważnie.
Odpowiedz
(26.11.2013, 10:30)blueone napisał(a):  Na pisaniu można zarobić dobrze i na dwa sposoby: pisać dużo słabej treści, albo mało dobrej i konkretnej. Na obie jest popyt i obie przyniosą fajne efekty Smile

Żeby pisać dobrej jakości teksty trzeba jeszcze dobrze znać język polski. A z tym bywa różnie. Słabej jakości teksty pod precle będą odchodzić do lamusa tak samo jak same precle. Google ceni dobrą treść, a nie spam, z którym to coraz lepiej sobie radzi.
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
Na wszystkim można zarobić Wink w dzisiejszych czasach.
Odpowiedz
Google Adsense
Odpowiedz
I tu się zgodzę, rozpocząłem swoją przygodę z Google Adsense i jest to według mnie najlepszy sposób na zarabianie w internecie wystarczy poszukać trochę zestawień zarobków blogerów, zawsze adsense przewyższa zarobkami o kilkaset procent w porównaniu z innymi formami zarabiania w sieci.
Odpowiedz
(28.01.2014, 23:20)len napisał(a):  adsense przewyższa zarobkami o kilkaset procent w porównaniu z innymi formami zarabiania w sieci.

Oczywiście, że przewyższa bo wie dużo więcej o użytkownikach niż inne systemy. Dzięki temu targetowanie reklam jest dużo lepsze, a przez to klikalność większa.
Oddaj swoje podatki w ręce profesjonalistów z biura rachunkowego i zajmij się tym co lubisz w swoim biznesie.
Odpowiedz
Cytat:Na wszystkim można zarobić Wink w dzisiejszych czasach.

Dokładnie tak. Trzeba tylko wiedzieć jak Smile Mi się dobrze zarabia na programach partnerskich, czyli na promowaniu nie moich produktów i usług. Wynagrodzenie za prowizję na początku może przerażać (no jak to, a jak nie zarobię w ogóle?), ale jak już się człowiek nauczy, to zaczyna doceniać taką formę zarobkowania - wysokość Twoich zarobków zależna jest tylko i wyłącznie od Ciebie.
http://kreatorem.pl - sam stwórz swoją firmową stronę internetową
Odpowiedz
sklepy internetowe, copywriting, tworzenie stron... dużo można znaleźć przykładow. trzeba na pewno mieć pomysł, no i wiadomo, że trzeba się też sporo napracować, żeby były z tego zyski.
Odpowiedz
(07.10.2013, 12:48)Zenek napisał(a):  forex to chyba jedno z zaufanych możliwości zarabiania przez internet, reszta to prędzej czy później pada
Kolega wie co to FOREX i z czym wiąże się działanie w takiej branży? Wink
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
Projektowanie stron, sklep internetowy, pisanie artykułów..
Odpowiedz
Ja inwestowałam więc raczej biernie niż aktywnie zarabiałam w klubie-inwestorów Wink Wystarczy mieć jakąś tam kasę ale nie musi być niewiadomo ile i bezpiecznie się przekazuje kasę za pośrednictwem klub-inwestorow.pl a później kaska się pomnaża i w zależności od czasu odłożenie pieniędzy odpowiednio więcej się zarabia na tym Smile
Odpowiedz
Zarabiać można na wielu rzeczach. Najprościej zarobione pieniądze zamienić na mocną walutę przy pomocy dobrego kantoru.
Np. Alior kantor oferuje najlepsze usługi nie tylko jeśli chodzi o przewalutowywanie, ale również lokaty.
Odpowiedz
Wszystkim zainteresowanym zarabianiem za pomocą stron internetowych proponuje współpracę z Leadnow.pl . Jest to jeden z wielu sposobów i na pewno skuteczny!! Wystarczy się zarejstrować na leadnow.pl i można zacząć zarabiać. Skontaktuj się z pracownikami Leadnow a udzielą fachowej pomocy oraz dopowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Może tak ostatnio modny coachning? Wystarczy skype do tego :Big Grin  Jeśli ktoś chce się w to bawić i czuję, że ma takie umiejętności to może niech spróbuje Smile
Odpowiedz
Niby jest dużo propozycji zarabiania w internecie ale tak na prawdę to kiepski biznes Inwestowanie na giełdach to śliska sprawa Czy znaleźliście coś godnego polecenia?
Odpowiedz
Może jakieś korki dla uczniów? Przez skype, albo mailowo
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Co zamiast MS Office ?30.01.2016, 15:2810
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Zarabianie na zdjęciach22.08.2014, 11:215
Konto demo - opcje binarne03.08.2014, 10:306
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450