• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na czym zarabiać w 2014 roku
Napiszcie jakie macie pomysły, na czym będzie można zarobić duże pieniądze w czekającym nas 2014 roku, podzielcie się swoimi przemyśleniami ...
Odpowiedz

Sądzę że reklama będzie się dobrze sprzedała, strony internetowe. Również usługi ogólnobudowlane będą miały wzięcie.
Odpowiedz
Ogólnie pojęta branża IT, do tego budownictwo. I wydaje mi się, że to będzie początek wolnego, ale jednak wzrostu na giełdach.
Odpowiedz
O na pewno reklam tak, jednak ja myślę, ze również ziemia, kryzys minie i ludzie znowu zaczną kupować i sie budować.
Odpowiedz
Ja myślę że wszystkie biznesy związane ze sprzedażą będą miały największy rozkwit w najbliższym roku najbliższych latach. Ostatnio trafiła w moje ręce książka:
Andrzeja Niemczyka, Bartłomieja Sapały pod tytułem "Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach"
Świetna pozycja, Znajdziemy w niej bardzo wiele informacji na temat tego w jaki sposób najłatwiej jest zwiększyć sprzedaż. Książkę można zakupić tutaj na przykład tutaj: onepress.pl
Odpowiedz
Usługi finansowe. Chcemy mieć coraz więcej i coraz częściej kupujemy ponad swoje możliwości.
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
Jest już taki przesyt na rynku ze trudno jest ocenić co będzie opłacalne.
Odpowiedz
Duże pieniądze najszybciej zarabia się na rynkach finansowych. Oczywiście trzeba przy okazji obracać dużymi pieniędzmi. W pozostałych branżach to raczej kwestia indywidualnego podejścia do biznesu pozwala zarabiać dużo lub dużo stracić.
Oddaj swoje podatki w ręce profesjonalistów z biura rachunkowego i zajmij się tym co lubisz w swoim biznesie.
Odpowiedz
Rzeczywiście usługi IT są w cenie, ale też powstaje coraz więcej firm, które je oferują. Myślę, że takie usługi, jak fryzjerstwo, kosmetologia też są dosyć popularne, więc jest szansa na wybicie się. Wydaje mi się jednak, że największy problem wiąże się z tym, żeby zaoferować coś nowego albo w nowej, ciekawej formie. Dlatego pomysł jest najważniejszy.
Odpowiedz
Faktycznie, ostatnio usługi IT są jak najbardziej pożądane i warto iść w tym kierunku
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Aneta
WątkiDataOdpowiedzi
Kobiecy biznes - pomysły21.11.2013, 20:1742

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom