• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na co wy przeznaczacie swój 1 %
Jak w temacie, na co Wy ( na jaką organizację pozarządową) przeznaczacie swój 1% podatku? Ja od kilku lat wspieram rodzimy klub piłkarski. Mało osób zdaje sobie sprawę, że 1 % można przeznaczyć, nie tylko na standardowe, wskazane w kwestionariuszu instytucje.
Odpowiedz

Mnie również ciekawi na co dajecie 1% .Ja oddaje na ZHP ,jakiś sentyment został Smile
Odpowiedz
Ja swoje 1% przeznaczam na córkę mojej koleżanki, która wymaga ciągłej rehabilitacji i jest pod stała opieką, szkoda małej... Wiadomo to jest zarejestrowana fundacja, która się tym opiekuje. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego 1% podatku? Bliżej marca, zaczyna się na to powiedziałbym nagonka, wtedy nagle wszyscy zaczynają rywalizować i biorą udział w takim trochę wyścigu o ten 1%. Nie miej jednak dobrze, że chociaż tyle możemy komuś podarować. Niektórzy wiem, że zapisują a schroniska dla psów, niektórzy na ZHP tak jak pisze Edgar. Wybór jest na prawdę duży, ale warto z tego skorzystać, bo komuś to może pomóc.
Odpowiedz
Ważne, żeby nie zmarnować tego procenta. Ja co roku wpieram lokalne fundacje z mojej okolicy. Zawsze to kilkadziesiąt złotych trafi na ich konto. Niby zauważam, że świadomość ludzi rośnie w tym temacie, ale i tak ludzie zostawiają puste rubryki...
Odpowiedz
Co roku wybieram jakąś fundacje charytatywną ,czasami pomagam w ten sposób pożytecznym organizacją w moim mieście.
Odpowiedz
Polecam wręcz nalegam,aby przeznaczać swój 1 procent na jakąkolwiek fundacje,dzięki temu możemy naprawdę pomóc.
Odpowiedz
A czy jest może jakaś wyszukiwarka fundacji ? Zawsze 1% przeznaczam na pierwszą która się nawinie ale tym razem chciałbym samemu wybrać tą która mi się spodoba i wg mnie zasługuje na kilka złotych.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
Apeluję o pomoc dla Michałka.Cały czas trwa akcja

Każda wpłata się liczy.Można również podarować 1% podatku dochodowego

Wzór (fragment) poprawnie wypełnionego zeznania podatkowego PIT-37 znajdziesz TUTAJ

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie http://www.michaltryka.pl/pl

Wszystkie materiały o Michałku w mediach

Strona, którą właśnie odwiedzasz, poświęcona jest Michałkowi ? półtorarocznemu chłopczykowi, który dzielnie walczy z nowotworem złośliwym ? Neuroblastoma.
W październiku 2012 r. minął rok od dnia, w którym dowiedzieliśmy się o ciężkiej chorobie Michałka, a od momentu jej wznowy (sierpień 2012) szpital jest naszym ?drugim domem?.
Michałek, ze względu na IV, najwyższą grupę ryzyka, w której się z znajduje, zakwalifikowany został do najbardziej agresywnego leczenia choroby. Obecnie jest po 8 cyklach ciężkiej chemioterapii, w lutym 2013 Michałka czeka jeszcze bardzo ciężka chemia wysokodawkowa (tzw. megachemia) oraz autoprzeszczep szpiku kostnego, a następnie radioterapia.
Na tym niestety kończą się możliwości leczenia tej choroby w Polsce, ale nie kończy się nasza nadzieja, ponieważ kraje UE stosują bardziej zaawansowane leczenie. Michałek zakwalifikował się na leczenie w Niemczech przeciwciałami antyGD2 przeciw komórkom Neuroblastoma, ale ze względu na jej koszty (NFZ odmawia refundacji), ten etap walki o zdrowie naszego synka uzależniony jest od tego, czy uda nam się zebrać potrzebne środki ? 147 tys. euro wg kosztorysu przesłanego przez klinikę. Wiemy, że nie możemy się poddać, że nie możemy zmarnować tej dodatkowej szansy. Dla nas- rodziców- jest to jednak suma nieosiągalna, dlatego zwracamy się o pomoc do Was.
Mocno wierzymy i mamy nadzieję, że to wszystko naprawdę ma sens i dzięki pomocy dobrych ludzi i dzięki Bożej Opatrzności Michałek odzyska zdrowie.
Rodzice Michałka
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika majkol
WątkiDataOdpowiedzi
VAT Pawlaka10.10.2012, 13:322

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom