• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
można zarobić 100 zł na testowaniu konta w banku inteligo
aktualnie w banku Inteligo mają promocję dla nowych klientów - jeżeli taki nowy klient założy konto z polecenia aktywnego klienta (np. mojego) - i wyda 300 zł kartą do konta - to dostanie 100 zł od banku.
Konto jest darmowe, przelewy darmowe, sporo bankomatów, karta darmowa jak się robi nią zakupy. Konto ma pare ciekawych funkcji - jak np. przelew na adres e-mail czy pobranie wyciągu swoich danych z Biura Informacji Kredytowej (płatne, ale przynajmniej za to bardzo szybkie, w ciągu paru minut można mieć raport).

Jak ktoś chciałby konto założyć i przy okazji taką stówkę zarobić to niech pisze do mnie: tek777[malpka]wp.pl - prześlę kod polecenia i szczegółową instrukcję postępowania.
Odpowiedz

Żaden bank nie da Ci nic za darmo, uwierz mi... takie oferty najczęściej mają haczyk Wink
Odpowiedz
Zawsze zwracajcie uwagę na tabele utrzymania później konta oraz warunki promocji, zawsze wszystko jest zawarte w dokumentacji.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika tek777
WątkiDataOdpowiedzi