• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modelarstwo RC
Poszukując jakiegoś ciekawego hobby dla siebie natrafiłem na tematykę modelarstwa rc, czyli modeli zdalnie sterowanych. wygląda to naprawdę ciekawie, trochę już o tym czytałem, ale nie w sumie jakie modele warto wybrać na początek. są tu jacyś pasjonaci, którzy mogą coś polecić? Smile
Odpowiedz

ja! ja! od dawna pasjonuję się modelarstwem ale dopiero niedawno odkryłem modelarstwo sterowane. Dosłownie pochłonęło mnie to hobby. Każdego dnia sprawdzam czy coś nowego w moim ulubionym sklepie zdalnehobby jest i jak coś mnie zafascynuje to zamawiam i na kilka dni znikam Big Grin
Odpowiedz
Wow, świetny pomysł :-) i na pewno to coś co wciąga
Odpowiedz
Modelarstwo RC to bardzo ciekawe zajęcie. Na youtube jest wiele filmów z wykonanymi modelami takich samolotów jak b-17 lub f-15. Jednocześnie nie jest to tanie hobby, jeśli zależy nam na jak wierniejszych replikach samolotów.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kolomaciej
WątkiDataOdpowiedzi
Obsługa prawna firmy25.02.2015, 14:5512
Sala do squasha07.01.2015, 14:373
Rezerwacja pokoi hotelowych01.12.2014, 19:492

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom