• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mniejsza składka ZUS
Dziś wyczytałem w internecie, że pewna partia (nie będę pisał która) proponuje ustawę nad zmniejszeniem składki ZUS, płaconej przez przedsiębiorców. Ciekawe co z tego będzie. Czy pozostałe partie sie na to zgodzą ? a szczególnie Rostowski ? Był by to mały kroczek ku lepszemu.
Odpowiedz

Ja jestem za. A gdzieś tu na forum był już wątek o zmniejszeniu składki ZUS już teraz, nie czekając na ustawę. Mnie się trochę wierzyć nie chce że to by przeszło, ale byłaby to szansa na samozatrudnienie i na zatrudnianie ludzi, ukłon w stronę zmniejszenia bezrobocia.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adolf
WątkiDataOdpowiedzi
Znana marka gwarantuje udany biznes ? Franczyza29.10.2012, 20:0025
Telepraca (infolinia)26.10.2012, 21:314
Odpowiednie miejsce do prowadzenia biznesu26.10.2012, 21:0722

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom