• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini system gieldowy - zainwestujemy
Zainwestujemy w istniejace firmy oraz w nowe projekty biznesowe (niekoniecznie innowacje).
Oferujemy darmowa analize pod wzgledem rentownosci, ryzyka, zwrotu inwestycji, mocnych i slabych punktow.

Dofinansowanie jest typowo finansowe (nie mamy wplywu na decyzje w firmie).

Pieniadze zostana przyznane na podstawie sprzedanych Akcji w mini systemie akcyjnym (nie wymagana dzialalnosc S.A.) inwestorom z calej UE.
System zapewnia staly zysk dla inwestorow niezaleznie od dochodow (jesli wyzsze niz planowane inwestor nie dostanie wiecej pieniedzy wiec firma zwieksza swoje zyski).

Wiecej informacji:
http://www.fosinvest.net
[email protected]
Odpowiedz

Wygląda ciekawie ,choć nie wiem czy się to przyjmie,polska jest jeszcze trochę zacofana pod tym względem,każdy chcę zakładać biznes ale jak trzeba to mało kto działa. Będę obserwował przebieg wydarzeń.
Odpowiedz
Aktualnie pozyskuje przede wszystkim firmy ktore potrzebuja dofinansowania na rozwoj. Projekty co prawda sa ograniczone dla ludzi tak jak piszesz z determinacja i ambicjami. Generalnie jest dosc spore zainteresowanie firm i rozpoczelismy rozmowy z paroma z nich. Miejmy nadzieje ze juz niedlugo ich akcje pojawia sie do sprzedazy na fos invest.

Przy wymiernym zainteresowaniu bede inwestowal powazniejsze pieniadze w rozwoj platformy a moje miejsce zamieszkania ulatwia rozszerzenie dzialalnosci na inne kraje. Juz teraz strona jest dostepna takze w jezyku angielskim i katalogowana w krajach EU.
Odpowiedz
Widzę że się nasz pomysłodawcaSmile wziął do ciężkiej pracy ,według mnie dużo pracy jeszcze musisz włożyć w tą stronę ,niemniej jednak życzę sukcesu,po to jest to forum żeby się konsultować i pomagać nawzajem,dlatego się tu znalazłem i staram się pomóc rozwijać to forum,choć również długa droga przed nami ,ale przynajmniej czuję się tu dobrze,nie tak jak na innych forach tego typu ,które maja na celu odwiedzenie od pomysłu lub wyśmianie itp .
Więc od siebie dodam działaj !
Odpowiedz
Niestety ludzie ktorzy mysla ze moga do czegos dojsc bez wkladu pracy nie nadaja sie do rozwoju tej planety Smile
Zgadzam sie z toba w 100%. Mam duzo wolnego czasu ze wzgledu na krotki czas pracy (4-5h dziennie), a projekt traktuje jako swoiste hobby. Rozwijam go w miare mozliwosci ale nie uwazam tego za prace chociaz zuzywam kolejne 4h dziennie na FOS Invest.

Jak pisalem wczesniej - duzo takze zawdzieczam wam (choc malo zarejestrowanych userow) - dzieki waszym pozytywnym komentarzom i mailom oraz deklaracja zakupu akcji Smile
Chcialbym zeby wiecej ludzi komentowalo czy dodawalo swoje projekty ze wzgledu na wypelnienie trescia (no i mam ochote rozdac te promocyjne akcje platformy zeby pokazac jak dziala system) bo wkoncu wydrukowalem juz 200 Akcji w lokalnej drukarni ze znakiem wodnym i chcialbym sie pochwalic jak ladnie wyszly...
Odpowiedz
a możesz pokazać jak to wygląda chodzi mo o te wydrukwane Akcje
Odpowiedz
http://fosinvest.net/share/ tu mozesz zobaczec wzor Akcji.
http://fosinvest.net/share/products.php?...e019cf6d4b
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika 3one
WątkiDataOdpowiedzi
Cichy inwestor - ktos zawarl taka umowe??26.11.2012, 09:482
H E L P - potrzebuje naprostowania25.11.2012, 13:230
A może ja i wy zostaniemy Aniolami biznesu??22.11.2012, 12:146
Camping czy firma IT - dwa pomysly, a wasze opinie?03.11.2012, 10:160
Kredyty inwestycyjny/firmowy - TYLKO TEN30.10.2012, 10:502

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom