• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meritum Bank
Lightbulb 
Co to za nowy bank? Pierwszy raz o nich słyszę...

Stronę mają całkiem ładną: http://www.meritumbank.pl

Co sądzicie o ich ofertach?
Odpowiedz

Po pierwsze, nie jest to nowy bank, gdyż: " Meritum Bank ICB S.A., wcześniej Bank Współpracy Europejskiej S.A, działa na polskim rynku od połowy 1990 roku "

Stronę www faktycznie mają całkiem ładną, lokata powitalna 8,5% na start także zachęca do skorzystania z ich usług Wink
Odpowiedz
Dobry bank, lokatę tam trzymam. Wszystko przez internet można śledzić.
Odpowiedz
Znajomy miał styczność z tym bankiem, kontaktowałem się z nim niedawno i rozmawialiśmy o tym banku. Okazało się, że do klienta podchodzą bardzo nieprofesjonalnie, a kontakt z nimi jest fatalny. Dokładnych informacji niestety nie posiadam...
Odpowiedz
No wiesz... co to znaczy nieprofesjonalnie? Bo mnie np. w PKO BP też potraktowali nieprofesjonalnie. Tzn. gdy byłem przy okienku to pani bankier sobie rozmawiała z przyjaciółką z sąsiedniego okienka zamiast ze mną gadać...
Odpowiedz
1990r. ? Dla mnie to dalej świeżak, w porównaniu do wielu innych banków dostępnych w naszym kraju, jest to jak najbardziej świeżak i patrzyłbym na niego z góry nieprzychylnie. Lata to doświadczenie jeśli chodzi o bankowość. Wolę wybrać bank, który przeżył już wiele odpowiednich wahań na rynku i stoi dalej murem za swoimi ofertami.
Odpowiedz
Dla porównania, PKO BP jest od 1919r. Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marioo90
WątkiDataOdpowiedzi
Mini biznes.29.08.2011, 19:3411
Który pomysł zrealizowany? TU PISZCIE!29.08.2011, 19:331
Zakład fotograficzny29.08.2011, 19:3114
Pełen etat i DG ?29.08.2011, 19:282
System w sprzedawanych komputerach29.08.2011, 19:266