• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble do jadalni
Jakie meble polecacie do jadalni? W jakim stylu? Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?
Odpowiedz

(31.01.2018, 12:07)wiolaa7 napisał(a):  Jakie meble polecacie do jadalni? W jakim stylu? Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Zalerzy od wystroju, jaki masz kolor ścian, też zeby wspólgralo z resztą mieszkania, tak to cięzko coś doradzić. ale bierz jakies matowe bo mniej widać smugi Smile
Odpowiedz
A zagladaliscie moze do salonu Agata? Tam jest bardzo duzy wybor stolow i krzesel do jadalni, wiec naprawde jest w czym wybierac. Sama tam wybralam moj stol i jestem z niego bardzo zadowolona, bo sie rozklada i mozemy zmiescic przy nim nawet cala rodzine Smile
Odpowiedz
Mi się tam zbyt wiele mebli nie podoba. Z sieciówek już wolę Ikea.
Odpowiedz
Potrzebny będzie jakiś wytrzymały stół i komfortowe krzesła, zgodne stylistycznie i kolorystycznie ze stołem. Na https://www.edinos.pl powinny być odpowiednie do każdego wnętrza, czy do tradycyjnego, czy nowoczesnego - są przepięknie skonstruowane i bardzo komfortowe w użytkowaniu.
Odpowiedz
Ja unikam jednak wyposażenia z sieciówek, wolę jednak jakieś oryginalne modele, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego wyglądu. Do jadalni preferuję prosty, duży stół również taki, który łatwo jest utrzymać w czystości. Warto również pomyśleć o jego ochronie i pielęgnacji. Poza tym dobór takich mebli zależy w dużej mierze od przestrzeni jadalnianej. 
Odpowiedz
Ja zażyczyłam sobie do jadalni stół i krzesła ręcznie robione przez męża Big Grin Jego brat jest stolażem wiec razem sobie działali Big Grin Meble są piękne, klasyczne drewno, zabezpieczone bejcą do drewnqa luxdecor co nadało im piękny trwały kolor jednocześnie podkreślając słoje drewna Big Grin
Odpowiedz
Styl zależy od gustu, ja preferuję skandynawski.
Odpowiedz
Sieciówki również miewają meble dobrej jakości. Moze nie jest to jakość jak mebli z drewna, ale jeśli szukamy czegoś w korzystnej cenie to równiez nie możemy się nastawiać na to,ze meble będą nam służyły w nieskonczoność. Takie tańsze meble również mają swoją zaletę. Mozna je bez problemu zamienić na inne....

Jeśli szukacie dla siebie mebli to polecam zajrzeć sobie na przykład tutaj:
http://meblearkadius.pl/meble-na-raty/

W sklepie jest możliwość kupna na raty. Dają darmowy transport. I mają ceny korzystniejsze niż wiekszośc dużych sklepów z meblami na jakie możecie natrafić.
Odpowiedz
Klasyczne, drewniane meble będą chyba najbardziej praktyczne, ale uważam, że nie są zbyt stylowe. Jeśli preferujecie nowoczesne rozwiązania, to rozejrzyjcie się za meblami z elementami ze szkła, stali itp. jak te https://www.edinos.pl/stoly-szklane-czarne czarne stoły ze szkła - prezentują się świetnie, bardzo stylowo.
Odpowiedz
Świetne, rozkładane stoły są w Ikea. Warto je sprawdzić.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wiolaa7
WątkiDataOdpowiedzi
Wentylacja z rekuperacją - warto?06.02.2018, 19:011
Meble wypoczynkowe do salonu - jakie?01.02.2018, 10:066
Ubezpieczenie na życie z UFK23.12.2017, 12:452
Access point - jaki wybrać?14.09.2017, 13:342
Jak odzyskać odszkodowanie?28.08.2017, 09:212

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom