• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało kliknięc
Jak wyzej, mam mało kliknięc w moją strone. Co z tego ze na niektóre frazy wyswietlam sie na pierwszej stronie jak ludzie i tak nie klikają :/ Nie rozumiem, myślałem ze top10 to sukces a tu troche klapa..
Odpowiedz

a masz opis strony? tam pod tytułem powinien byc krótki opis, jak nie masz to automatycznie sie pobiera ze strony jakies losowe zdanie, urywa sie w połowie no i nie wygląda to dobrze
Odpowiedz
Pozycja w SERPach nie przekłada się bezpośrednio na klikalność. Owszem, miejsce w pierwszej dziesiątce zwiększa na to szansę, ale to, czy użytkownicy wejdą na stronę z poziomu wyszukiwarki zależy od kilku czynników. Mój przedmówca ma rację - trzeba przede wszystkim zadbać o meta tagi: atrakcyjny tytuł, opis strony (po ostatnich zmianach trzeba zmieścić się w 278 znakach i 3 linijkach, bo w przeciwnym razie opis zostanie przerwany). Można też dodać kilka elementów, które wyróżnią Twój wynik od pozostałych, tak zwane rich snippets (wyniki rozszerzone), na przykład menu albo opinie. W zależności od tego, o czym jest Twoja strona, możliwości na zwiększenie atrakcyjności wyników wyszukiwania jest bardzo dużo.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ 
Odpowiedz
no własnie, co to za strona? moze byc tak że użytkownicy znajdują odpowiedz na swoje pytanie bez klikania w strone, np chcieli tylko dowiedziec sie godzin otwarcia a one sie wyświetliy w wizytówce albo chcieli tylko sprawdzic gdzie jest siedziba firmy i tez nie potrzebowali do tego klikania w link do strony
Odpowiedz
To też może być prawda. Czasami wyniki wyszukiwania wyświetlają się w formie tzw. direct answer, czyli jako odpowiedź na pytanie zadane przez użytkownika oprawiona w ramkę. Nie ma wówczas tytułu ani opisu, tylko treść jako wynik wyszukiwania + link do strony internetowej. Może się wówczas zdarzyć, że użytkownik faktycznie nie musiał klikać w link, żeby znaleźć to, czego szukał. Może być też tak, że po prostu frazy, pod którymi Twoja strona wyświetla się w Top10 nie są zbyt często wpisywane.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ 
Odpowiedz
Dobra, podrasuje te meta tagi i zobaczymy, dzięki za sugestie.
Odpowiedz
a moze wybrales zle frazy kluczowe? zbyt niszowe?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika krolmaciej
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom