• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M. Kozlowski
Witam wszystkich

Nazywam sie Michal Kozlowski i od paru lat interesuje sie biznesem, a w szczegolnosci innowacyjnymi projektami. Duzo czasu poswiecam na czytanie pomyslow biznesowych, startupow ale rowniez staram sie pomagac nowym userom w doradztwie na temat ich nowych pomyslow.
specjalizuje sie w imporcie, ebiznesach ale rowniez jestem w stanie pomoc w innym zakresie.

Jesli kltos ma pomysl moze pisac spokojnie na priv. Postaram sie pomoc.

Prowadze wlasna dzialalnosc zajmujaca sie importem elektroniki, pracuje i aktualnie jestem w trakcie wdrazania nowego portalu biznesowego wspierajacych pomysly biznesowe (nie koniecznie innowacje) i oferuje mozliwosc zapewnienia sobie stalych miesiecznych zyskow dla inwestorow.
http://www.fosinvest.net
Zapraszam do publikowania swoich pomyslow i ubiegania sie o dofinansowanie na start dzialalnosci.
Odpowiedz

Pod tym linkiem mozecie uzyskac wiecej informacji o mnie i mojej dotychczasowej dizalalnosci biznesowej:
http://fosinvest.net/blogs/entry/Slow-pa...sa=approve
Odpowiedz
witaj,ciekawy pomysł ,muszę się temu bardziej przyjrzeć Smile
Ja zaglądam na to forum dosyć często,admin obiecał w końcu jakąś kampanie reklamową,żeby nasze forum zdobyło więcej aktywnych użytkowników, grupie siła i więcej pomysłów.Na tą porę to cały czas gdzieś podróżuje i nie można go złapać Smilepogadaj z nim może umieści jakiś artykuł tutaj.
Tak czy inaczej trzymam kciuki za pomysł i sukces.
Odpowiedz
Witaj
Tak po pierwszę ! Nie reklamujemy stron w tym dziale,tutaj reklamujemy swoją osobę,dopuszczalne jest podanie linku do bloga itp.
Pomysły,jest na to odpowiedni dział ,lub reklamuj się .

Co do pomysłu,zobaczymy co z tego wyniknie,ale to nie jest miejsce na tą dyskusje, umieszczajcie w odpowiednich działach.
Odpowiedz
Michał- zostań naszym specjalistą na forum od Import/Export, mamy tu taki dział Smile

A może podejmujesz współpracę w zakresie importu towaru? to chętnie przeczytam ofertę Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Edgar - juz nawiazalem kontakt z adminem i jestesmy w stalym kontakcie. Artykul sponsorowany juz niedlugo sie ukarze na finansefakty.pl Ja rowniez piszac na innych forach staram sie reklamowac finansefakty.pl choc od niedawna...

len - tak jak dzial jest opisany przedstawilem sie, opisalem czym sie zajmuje. Aktualnie FOS Invest zaczyna byc czescia mojego aktualnego zycia i nie mam zamiaru szybko z niego zrezygnowac - tak wiec uwazam za stosowne umieszczenie tego faktu + dodatkowy link jest do szczegolow odnosnie mojego zycia - jest to jedyne miejsce w ktorym opisalem mniej wiecej swoj zyciorys.

Szafir - dzieki za propozycje. Postaram sie pomoc na forum ile tylko bede w stanie. Odnosnie importu zajmuje sie glownie elektronika (przede wszystkim tablety, telefony i akcesoria). Niestety nigdy specjalnie sie nie przykladalem do zarobkowania w tej materii (a kliencie na ebay sa zbyt drazliwi a system platnosci paypal aktualnie zbyt dlugo przetrzymuje srodki).
Ostatnio czytajac projekt jednego z uzytkownikow http://fosinvest.net/modules/boonex/blog...&ownerID=3 o slepie elektronicznym z chinskimi produktami takze myslalem o sobie. Mam dostep do sprawdzonych firm z dobra jakoscia (poki co nie bylo problemow) ale niestety nie mieszkam w polsce aby zrealizowac podobny pomysl.
Zawsze mozemy porozmawiac na temat importu i moze cos nam sie razem urodzi Smile

Odnosnie waszych komentarzy na temat projektu FOS Invest:
Dzieki wielkie za pozytywne opinie. Prawda jest taka, ze pomagaja mi przetrwac te dni z nedznymi statystykami analystik´a i dodaja odwagi do zainwestowania prawdziwych pieniedzy w reklame projektu. Mam nadzieje, ze moge oczekiwac od was merytorycznego i aktywnego wsprawcia w komentowaniu i ocenianiu pomyslow juz opublikowanych oraz publikowaniu wlasnych projektow [undefined=undefined](oczywiscie niezaniedbujac finansefakty.pl)[/undefined].
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika 3one
WątkiDataOdpowiedzi
Cichy inwestor - ktos zawarl taka umowe??26.11.2012, 09:482
H E L P - potrzebuje naprostowania25.11.2012, 13:230
A może ja i wy zostaniemy Aniolami biznesu??22.11.2012, 12:146
Camping czy firma IT - dwa pomysly, a wasze opinie?03.11.2012, 10:160
Kredyty inwestycyjny/firmowy - TYLKO TEN30.10.2012, 10:502

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom