• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokowanie w mBanku
Według mnie, lokowanie w mBanku to bardzo zdrowa inwestycja, albowiem na dzień dzisiejszy nie musimy martwić sie kosztami takich lokat. Wielu twierdzi iż lokowanie musi wiązać się z opłatami. Owszem, ale gdy lokuje sie małe pieniądze, tak od 2.000 do 4.000 tysięcy, trzeba się liczyć z tym że wszystko tak właśnie wygląda.
Odpowiedz

Mbank nie ma zbyt atrakcyjnych ofert lokat. Może opłacają się dla małych kwot ale jeśli chodzi o większe inwestycje to są dużo lepsze banki na polskim rynku, choćby PKO czy BzWBK.
Odpowiedz
Dokładnie, mBank nie daje wielkich perspektyw do zarobku, ale na początek, do nauki lokowania można próbować Wink
Odpowiedz
Dziś już daje.

mLokatę założyć możemy z oprocentowaniem 6,5% (wystarczy, że założymy ją przez mLinię) na 6 lub 12 miesięcy. Istnieje tutaj konieczność założenia eKONTa, ale jest to niesamowicie przyjemna konieczność, gdyż:

- jednocześnie z eKONTem możemy otworzyć konto oszczędnościowe mSAVER 9%, na które przy każdym zakupie odkładamy ustalone środki, które potem procentują
- za skuteczne polecenie eKONTa osobie, która nie była klientem banku, otrzymamy 100zł na nasze eKONTO
- korzystając z karty debetowej do eKONTa uczestniczymy w programie rabatowym (zniżki nawet do 55%)
- zakładając eKONTO poprzez oraz dokonując 3 pierwszych płatności kartą otrzymujemy dodatkowe 50zł.
Odpowiedz
ja w ogóle jestem dosyć sceptyczna co do usług mbanku, bo nie lubię jak coś jest tylko online i nie ma oddziału gdzie można wyjaśnić problematyczne kwestie
Odpowiedz
mBank zmienia teraz ofertę, i może orientujecie się czy lokaty w mBanku pozwalają coś zarobić. Chciałam założyć konto tam, ale warunek konieczny, żebym miała atrakcyjne oprocentowanie.
Odpowiedz
mBank ma obecnie najlepszą lokatę 4-miesięczną na rynku z oprocentowaniem 3,5%. Dostępna jest ona także w okresach 6 i 9M. Ulokować na niej możemy tylko nowe środki (nie przetrzymywane wcześniej w BRE Banku). Założyć ją możemy tylko z bankowości elektronicznej, a więc musimy być posiadaczami eKONTA lub je założyć
Odpowiedz
W mojej ocenie w mBanku nie ma dobrych lokat...
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom