• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokata oszczędnościowa - jaki bank najlepszy?
W którym banku lokujecie swoje oszczędności? Gdzie jest największe oprocentowanie bez zbędnych kruczków? Teraz niby jest mnóstwo promocji ale w praktyce te wszystkie obietnice różnie sie sprawdzają, dlatego pytam co polecacie? Znajomy polecil mi BzWBK ale mnie tak średnio podoba się ich oferta ;/ Jakieś inne propozycje?
Odpowiedz

Wydaje mi się że ciekawą ofertę aktualnie ma bank Credit Agricole - wchodzi na polski rynek, zaczyna się promować dlatego raczej nie oszuka klientów na samym początku i nie będzie stosował kruczków, aktualnie jest taka promocja lokaty 7% z dzienną kapitalizacją na 50 dni - ja zamierzam się przejść w poniedziałek do oddziału i wypytać więcej na ten temat, na ich stronie interentowej też jest sporo informacji.
Odpowiedz
Hmm patrzyłem na stronę internetową tego banku i znalazłem tam info o tym że maksymalna kwota na tej lokacie to tylko 10.000 zł ;/ Troszkę mało.. Ja myślę o większych kwotach raczej Wink
Odpowiedz
Inwest Bank ma podobnież też dobrą ofertę
Odpowiedz
Mi opłaca się mBank, ale głównie dlatego iż jest mi do niego blisko w swoim odpowiednim zakresie pracy. Dlatego też wybieram ofertę, która jak wiemy, jest średniakiem na rynku w porównaniu do innych Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marcin87
WątkiDataOdpowiedzi