• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Life Coaching
#1
Life Coaching ? współpraca dla firm i trenerów personalnych/dietetyków

Ofertę współpracy kieruję do klubów fitness, siłowni, ośrodków Spa, Hoteli, Trenerów, Dietetyków, Rehabilitantów, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę o nową ekskluzywną usługę, jaką jest life coaching.

Life coaching jest usługą, która w krótkim czasie umożliwia wprowadzenie zmiany w życie Państwa klientów, która w znaczącym stopniu wpłynie na ich samopoczucie. To sprawi, że odczują oni jeszcze większą satysfakcję podczas korzystania z usług oferowanych przez Państwa i z większą częstotliwością będą wracać po więcej.
Life coaching daje możliwość:

- Pracy z motywacją klienta
- Zwiększenia odporności
- Poradzenia sobie z niezdrowymi nawykami takimi jak niezdrowe jedzenie, palenie itp. i zastąpienia ich nowymi, bardziej konstruktywnymi.
- Radzenia sobie z psychosomatycznymi objawami
- Pracy z konkretnym celem klienta

Jeśli chcą Państwo zwiększyć atrakcyjność swojej oferty dzięki atrakcyjnej usłudze dla swoich klientów, to zapraszam po więcej informacji: http://www.wladyslawochojski.pl/?page_id=251

Pozdrawiam serdecznie,

Władysław Ochojski
Ochojski Szkolenia & Coaching
http://wladyslawochojski.pl
Odpowiedz

#2
Witamy . według mnie godne polecenia
Przejrzałem stronę można znaleźć niezłe interesujące informacje,warto się zagłębić w treść.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Ochojski
WątkiDataOdpowiedzi
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom