• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibertyDirect?
Co sądzicie o ubezpieczeniach samochodowych Liberty Direct? Dostałam od nich ofertę która jest bardzo atrakcyjna cenowo - chodzi o pakiet OC+AC, jednak słyszalam że gdy dochodzi do wypadku to nie kwapią się do wypłacania odszkodowań i oszukują, wiadomo wam coś o tym?
Odpowiedz

Ja mam samochód ubezpieczony w LibertyDirect, płacę bardzo mało ale jeszcze nie miałem żadnej przygody żeby sprawdzić jak wygląda w praktyce współpraca z tą firmą, no i wolałbym się chyba nie przekonać Tongue
Odpowiedz
interesuje mnie szkoda mieszkaniowa - ktoś sprawdzał lub korzystał?
Odpowiedz
ja też mam ubezpieczone auto w liberty i jestem zadowolona, bo zaproponowali mi cenę praktycznie o 400 zł mniejsza niż w axa direct
Odpowiedz
Wow to nieźle muszę się temu dokładniej przyjrzeć,dzięki za info
Odpowiedz
nie ma za co Smile sama też dowiedziałam sie od kogoś innego, żeby tam sobie sprawdzić cenę Smile
Odpowiedz
Jeśli chcecie, zapytanie o obliczenie składki możecie złożyć bezpośrednio na tej stronie:

Sprawdzone ubezpieczenie w lepszej cenie ( LibertyDirect )
Odpowiedz
również jestem zdania że Liberty jeżeli o jakość chodzi jest numer jeden
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika ona19
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom