• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno domu w Hiszpanii
Ja planuję zainwestować w dom lub apartament w Hiszpanii, na wynajem turystom i własny użytek. Mój aktualny faworyt to willa w Villamartin [code]http://www.iberiahome.pl/duza-willa-w-villamartin-z-widokiem-na-morze-i-sro[/code], ale jeszcze się zastanawiam. Co sądzicie o takiej inwestycji?
Odpowiedz

Szukam informacji na temat nieruchomości w Hiszpanii. Znacie jakieś firmy godne polecenia pośredniczące w takim zakupie? Szef mojej firmy chce kupić apartament, które przynosiłby wymierne zyski. Wiesz coś więcej na temat tej firmy?
Odpowiedz
Czołem! Nie tylko ja interesuje się apartamentami w Hiszpanii! Szukam nowych sąsiadówSmile Wybrałem Costa Blanca i usługi iberiahome.pl, bo tanio i solidnie!
Odpowiedz
Inwestycja w apartament w Hiszpanii super sprawą, czy to pod wynajem, czy kupujemy dla siebie, sama kupiłam dla siebie, bo znalazłam tam pracę i mieszkam już od roku, a to wszystko dzięki costainvest.com Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika meab
WątkiDataOdpowiedzi
Kupowanie wędliny przez internet02.02.2014, 21:420

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom