• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kto się u was zajmuje księgowośćią
kto w Waszej firmie zajmuje się ksieowością? macie księgową na etacie czy może outsourcing?
Odpowiedz

Outsorcing, bo jest bardziej opłacalny. U nas wszystko realizuje biuro księgowe Bytom Conacc. Wydaje mi się, że to często zależy od branży, ale większość osób jednak wybiera firmy zewnętrzne.
Odpowiedz
(14.03.2015, 11:15)Elaiza55 napisał(a):  Outsorcing, bo jest bardziej opłacalny. U nas wszystko realizuje biuro księgowe Bytom Conacc. Wydaje mi się, że to często zależy od branży, ale większość osób jednak wybiera firmy zewnętrzne.

jestem za - albo outsourcing albo jakieś rozwiązanie online. jest teraz tego dużo i jest to wygodne, a przede wszystkim zaoszczędza się czas, który w pracy biurowej jest potrzebny. a na rachunkowość i fakturowanie mimo wszystko traci się wiele czasu....
Odpowiedz
Ja korzystam z Kancelarii Podatkowej http://www.wiol.com.pl/ samodzielna księgowa to duży wydatek, a prowadzenie księgowości samemu to duży stres, przynajmniej dla mnieWink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kamecka
WątkiDataOdpowiedzi
pieczątka09.06.2017, 08:571
system rezerwacji09.06.2017, 08:091
Dress code06.01.2017, 13:292
księgowa?03.04.2015, 08:235
języki obce w pracy12.03.2015, 10:1213

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom