• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość i fakturowanie online ?
ale szeptanka, widać to jak na dłoni Wink
Odpowiedz

A ja nigdy nie miałam głowy do takich papierkowych rzeczy. Dlatego wole sobie ułatwiać życie i też korzystam z bizin do fakturowania online. Mało kto chyba teraz księguje inaczej.
Odpowiedz
Z księgowości online to polecam ifirma lub wfirma.
Odpowiedz
wfirma pobiera opłatę co miesiąc 13,33 złotych za prowadzenie księgowości online, ale w tej cenie masz:
- Program do faktur online
- Księgowość online
- Kasa/Bank
- Wsparcie techniczne
- Wsparcie ekspertów
- Kadry i płace beta
- Rozbudowany magazyn
Odpowiedz
No 13,33 to nie dużo jak za tak bogatą ofertę. Masz tyle rzeczy w tej cenie, że opłaca się korzystać.
Odpowiedz
A ja słyszałem, że oni właśnie kuszą taką ofertą, a są oszustami.
Do tego jak ktoś umieszcza złą opinie o nich w internecie to zaraz usuwają, żeby nie tracić klientów
Odpowiedz
Dokładnie, sam napisz złą opinie o nich i zobaczysz, że raz dwa zostanie usunięta. Tak właśnie kasują i później nikt nie zna o nich prawdy.
Odpowiedz
Nie spotkałam się z tą firmą, więc się nie wypowiem. Sama od kilku lat korzystam z fakturowania i księgowości zdalnej, ale w Tax Care. Nigdy nie miałam żadnych problemów z nimi, więc mogę polecić. Smile
Odpowiedz
A ja nie słyszałem aby wfirma była oszustami. Nie wiem gdzie Wy słyszeliście o tym.
Odpowiedz
Również pierwsze słyszę, że są oszustami. Powiedz nam skąd masz takie informacje? Czy czasem nie jesteś z konkurencji?
Odpowiedz
Napewno jakiś z konkurenci.
Firma jest w 100% uczciwa, więc nie wiem skąd negatywne opinie.
Odpowiedz
Nie jestem z konkurencji, a mój znajomy przejechał się na tej firmię, więc tylko informuję ludzi.
Odpowiedz
No to może jednak są jakieś wyjątki, które miały pecha i stąd negatywne opinie.
Odpowiedz
Przy małych firmach księgowość i fakturowanie online może się sprawdzić, ale tylko wówczas, gdy naprawdę jesteśmy pewni, że będziemy w stanie to ogarnąć.
Odpowiedz
Prowadzenie księgowości przez internet jest wygodne i wyjątkowo proste, a, że koszty są naprawdę niskie, to warto to rozważyć. Na https://wfirma.pl mają takie narzędzia do prowadzenia księgowości online, jak i do wystawiania faktur - mają wiele funkcji, są łatwe w obsłudze, ogólnie działają bez zarzutu.
Odpowiedz
Niby tak, ale zdecydowana większość robisz sam, jak coś skopiesz to już twój problem. Dlatego wybrałam Tax Care, mogę umówić się na spotkanie z księgową, wszystko mam na bieżąco online w systemie. Mi bardziej odpowiada takie połączenie księgowości i biura rachunkowego, większy komfort i więcej czasu zaoszczędzę.
Odpowiedz
Jeśli szukalibyście oprogramowania, przy pomocy którego moglibyście wystawić swoim kontrahentom FV, czy rozliczyć się z US i ZUS-em, zainteresujcie się programami od https://wfirma.pl/ (są stosunkowo tanie, a dodatkowo, można przetestować je zupełnie za darmo).
Odpowiedz
Księgowość online ma swoje zalety, przede wszystkim jest bardzo wygodna i tania, ale warto, aby prowadził ją ktoś doświadczony - pozwoli to uniknąć błędów. Warto zwrócić się do biura rachunkowego, które udostępnia możliwość wystawiania faktur online, jak i łatwego wysyłania dokumentów, jak Podatkomat https://www.podatkomat.pl - to prosty, bardzo wygodny sposób na księgowość.
Odpowiedz
Księgowość można zlecić biuru rachunkowemu, ale chyba lepiej, aby była prowadzona w firmie, czy to samodzielnie (w mniejszej), czy z pomocą księgowej (w większej). Odpowiednie narzędzia są łatwo dostępne i niezbyt kosztowne. Sprawdźcie program Sage Symfonia, ma wszystkie potrzebne funkcje, no i można go przetestować za darmo, tu http://sage.com.pl jest demo do pobrania.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kazek
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom