• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
księgowa?
Witam wszystkich. Czy ktoś ma wiedzę na temat ryczałtu ewidencjonowanego (sprzedaż butów). - jaką dokumentację prowadzić, jakie dokumenty zbierać? Czy warto to robić samodzielnie czy lepiej zatrudnić kogoś od księgowości? 
Odpowiedz

Hej. Z mojego doświadczenia wynika, ze tego typu zadania powierzać profesjonalistom... Moim zdaniem przynajmniej lepiej iść do kogoś kto przestudiował te wszystkie kwestie, żeby się w coś nie wpakować, czy coś... Znasz jakąś dobrą księgową ? Albo Twoi przyjaciele znają? Skontaktuj się z kimś sprawdzonym i rzetelnym i zapytaj, jak on to widzi. Nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale w moim śrdowisku we Wrocławiu dużym zaufaniem cieszy się Financialluk. Ja co prawda potrzebowałam porady z nieco innego zakresu, no ale byłam bardzo zadowolona ze współpracy
Odpowiedz
ja jak przedmówca bym takie rzeczy dała do biura rachunkowego. Sama wiem co to znaczą problemy w dokumentach i nie polecam. Za to z doświadczonych i rzetelnych biur polecam moje aktualne też z Wrocławia superksiegi.pl
Są z prawem i księgowością na bieżaco, na pewno dobrze się by tym zajęli
Odpowiedz
Jeśli nie masz wiedzy na team prowadzenia księgowości lepiej zlecić to zewnętrznej. Polskie prawo finansowe jest dosyć skomplikowane i lepiej ponieść pewien koszt na takie usługi niż później narażać się na karę z US.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Zdecydowanie bardziej opłacalny jest wybór biura. Każda porządna agencja lub osoba prywatna, zajmująca się wykonywaniem usług outsourcingowych, zapewnia nam dostęp do najnowszej technologii, dzięki czemu automatycznie wzrasta nam jakość wykonywanej usługi. Zapewniamy sobie również fachowe doradztwo w razie jakiegokolwiek problemu a co najważniejsze, możemy skoncentrować się na uzyskiwaniu przewagi nad konkurencją nie zamartwiając się o powierzone zadania. Aktualnie najkorzystniej prezentuje się oferta firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/services...directors/
Odpowiedz
Nie wiem, czy zatrudnianie pojedynczej osoby (np. księgowej) do zajmowania się tego typu sprawami ma sens. W przypadku większych działalności, znacznie lepszym wyjściem jest skorzystanie z fachowej pomocy biura podatkowego. Dobrym przykładem jest choćby biuro KORF, które zajmuje się również sprawami dotyczącymi księgowości. Zlecenie profesjonalistom takich zadań może dać sporo nowych możliwości. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to tutaj podaję adres strony tego biura http://korf.pl/ Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kamecka
WątkiDataOdpowiedzi
pieczątka09.06.2017, 08:571
system rezerwacji09.06.2017, 08:091
Dress code06.01.2017, 13:292
kto się u was zajmuje księgowośćią12.03.2015, 10:163
języki obce w pracy12.03.2015, 10:1213

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom