• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książeczka oszczędnościowa
Jak Wasza ? Czym możecie się w tym wypadku pochwalić ? Moja jeszcze niewyrobiona, ale powoli przychodzi też i na nią czas w tym wypadku. Można powiedzieć iż wszystko jest jasno tutaj określone swoimi celami.
Odpowiedz

A teraz przypadkiem nie prowadzi się zamiast książęczek, odpowiednich kont oszczędnościowych Smile Myślałem że stara forma odeszła do lamusa Smile
Odpowiedz
Książeczki oszczędnościowe, wydaje mi się, że odeszły już do lamusa... Teraz bardziej chyba stawia się na konta wysoko procentowe. Pewnie jeszcze starsze pokolenie, ma pozakładane takie książeczki, ale nie wydaje mi się, żeby wśród młodszych to jeszcze często funkcjonowało. Z tego co pamiętam to popularne było zakładanie tych książeczek też dla dzieci w celu odkładania pieniędzy np na przyszłość. Obecnie wiele banków oferuje wydaje mi się dużo korzystniejsze oferty niż książeczka oszczędnościowa, chociażby różne polisy, lokaty, także wybór jest w tej dziedzinie Smile a może ktoś z Was posiada jeszcze taką książeczkę oszczędnościową? Pochwalcie się na forum Smile zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
Myślę że z książeczki oszczędnościowej już nikt nie używa Smile moim zdaniem można trzymać zwyczajnie w banku ,czy lokacie przynajmniej jakiś procent mamy.
Odpowiedz
Kogo bym się nie zapytała, to jednak nikt już tej książeczki nie posiada, owszem zdarzają się ludzie, przeważnie starsze pokolenie, które trzyma pieniądze gdzieś tam głęboko schowane pod poduszką, albo gdzieś indziej Wink ale to mnie jakoś nie dziwi zbytnio, chyba starsi tak nauczeni od lat nie kwapią się żeby to zmienić. Teraz mamy na rynku tyle różnych kont, z tyloma różnymi oprocentowaniami, wybór jest na prawdę szeroki, także faktycznie pradawna książeczka to już teraz chyba rzadkość u ludzi młodych. Zdarza się nawet że moi znajomi, nie wiedzą w ogóle co to takiego hehe, w sumie nie ma się co dziwić.
Odpowiedz
Witam. Ja mam problem z taką książeczką. Ksiażeczka prowadzona była 23 lata mam na niej 8400 zł, najbardziej zastanawia mnie premia gwarancyjna która po tylu latach wynosi 457 zł. Są to śmieszne pieniądze i nie mam pojęcia do kogo sie zwrócic o pomoc bo coś mi sie wydaje podejrzane ze ta premia jest tak niska. Mam wybudowany dom w stanie surowym i myślałem ze podczas likiwidacji jak będzie to na dom to będzie dużo więcej a na dodatek same te papiery które śą potrzebne do tego abym otrzymała premie gwarancyjną to koszt około 400 zł. Dziwna sprawa z ta książeczką, kiedyś ktoś oszczędzał dla mnie a teraz mam z tym same problemy.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom