• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyty na świeta
Jakie macie zdanie na temat kredytów na święta?
Zdarzało Wam się brać takie zobowiązania?
Odpowiedz

Mi nie ale znam osobę z rodziny, która taka pożyczke brała. W zasadzize to tylko mi sie przyznała bo wstydziła sie innym przyznać do tego,ze się zapożycza. Ale trochę rozumiałem jej sytuację bo miała w danym miesiącu wiele zobowiązań i taka pozyczka była jej potrzebna. Chodziło o to abym dobrał dla niej dobrą ofertę.Poleciłem darmową pożyczkę w firmie prywatnej. Po miesiacu spokojnie spłaciła zobowiązanie.
https://www.wprost.pl/gospodarka/1003377...wniez.html

Pewnie wiele osob się na to decyduje tylko po prostu nie chcą sie tym chwalić ( mało kto chce się chwalić tym,ze się zapożycza).
Odpowiedz
Lepiej powstrzymywać się od kredytów na prezenty...
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Szukam pomysłu na organizację wieczoru kawalerskiego12.10.2018, 08:092
W jaki sposób sie odstresować od pracy12.10.2018, 07:201
Nadmierne pocenie się17.09.2018, 06:212
Szukam taniej drukarni online04.09.2018, 09:041
Organizacja konferencji08.06.2018, 08:503